استقلال

مجتبی جباری: هیچ پیشنهادی برای فصل بعد ندارم

فوتبال ترایب- هافبک سابق تیم ملی که روزی نمیدانست با حجم زیاد خریداران خود چه کند حال به جایی رسیده است که میگوید هیچ پیشنهادی ندارد و درباره آینده خود تصمیم نگرفته است.

این ستاره 33 ساله که در چهار فصل حضورش در الاهلی قطر از بهترین بازیکنان این تیم بوده است در فصل گذشته با مصدومیتهای پیاپی دست و پنجه نرم کرد و نتوانست در فرم ایده آل خود قرار بگیرد. این موضوع باعث شده است که این باشگاه اعلام کند در پایان فصل قرارداد او را تمدید نخواهد کرد و نکته ناراحت کننده اینجاست که او هنوز پیشنهاد دیگری نیز در چنته ندارد.

او دلیل بازنگشتن به اوج را سرمربی تیمش میداند. جباری به صراحت میگوید که یوسف آدم مرا نابود کرد. جباری گفت:” او توانایی های فنی من را نشناخت و من را به بازیکنی نیمکت نشین تبدیل کرد. وقتی جایگاه خود را در ترکیب اصلی از دست دادم، طبیعی است که افت کنم.من برای بازگشت به ترکیب اصلی و روزهای اوج خود تمام تلاشم را به کار بستم اما وقتی آماده شدم سرمربی تیم مرا به ترکیب اصلی برنگرداند. اصلا منطقی نیست که باشگاه با یک بازیکن حرفه ای قرارداد امضا کند ولی او را نیمکت نشین کند.”

او در پاسخ به دلیل نیمکت نشین شدنش گفت:” شخصا دلیلش را نمی دانم. من با وجود ناراحتی از این موضوع به عنوان یک بازیکن حرفه اعتراضی نکردم و به تلاش خود ادامه دادم. بارها از مربی دلیل نیمکت نشینی را پرسیدم و او فقط ابراز میکرد که دلیلش فنی است. طبیعی است که یک بازیکن در چنین شرایطی افت کند. “
.