سپاهان

روایت هادی عقیلی از ندامت نامه بازگشت به تیم ملی

فوتبال ترایب- هادی عقیلی در برنامه 90 ماجرای خداحافظی از تیم ملی و امضا نکردن نامه معروف را شرح داد. به گفته او، وجود عباراتی همچون لطمه زدن به امنیت ملی و کلماتی از این قبیل در نامه باعث شد که آن را امضا نکند.

این مدافع سابق تیم ملی برای چندمین بار از اقدامش در ترک اردوی تیم ملی ابراز پشیمانی کرد و گفت:” من اشتباه کردم. بیشترین کسی که آسیب دید خودم بودم چون بالاترین افتخار در فوتبال حضور در تیم ملی است.

اتفاقاتی افتاد که دوست ندارم وارد بشوم ولی هنوز هم در هفته چهار بار خواب بازی تیم ملی را میبینم. این برایم تبدیل به یک کابوس شده است. موضوع من نیمکت نشینی نبود. من تنها بازی با لبنان من نیمکت نشین بودم. در قطر مصدومیت سختی برای من پیش آمد. فکر کنم دو ماه و نیم از بازی ها دور بودم و از بدشانسی در همان بازی اول مصدوم شدم. درنتیجه بازی با کره و یک دیدار دیگر را از دست دادم. پس از آن به اردوی تیم ملی آمدیم که آن شب اتفاق افتاد و من اردو را ترک کردم. که بازهم از مردم عذرخواهی می کنم.”

عقیلی در ادامه درباره نامه ابراز پشیمانی که گفته شده بود قرار است از طرف وی نوشته شود ولی در نهایت این اتفاق نیفتاد گفت:” یک روز آقای نکونام به من زنگ زد و گفت مهدی رحمتی قرار است به برنامه نود برود و عذرخواهی کند، او پیش از اینکه حرفی بزند من گفتم حاضر هستم از آقای کی روش عذرخواهی کنم.

نکونام با آقای کی روش صحبت کرد و ایشان گفت هادی نیاز به عذرخواهی ندارد و تنها در یک خبرگزاری از مردم عذرخواهی کند و به اردو بازگردد. فردای آن روز آقای نبی به من زنگ زدند و گفتند باید یک نامه امضا کنید، من گفتم الان در قطر هستم و نمی توانم آن نامه را امضا کنم. ایشان گفت مهدی رحمتی قرار است به اینجا بیاید و نامه را امضا کند و شما هم باید آن را امضا کنید.

 من به نکونام زنگ زدم و گفتم در صحبت ما چیزی درباره نامه گفته نشد و در متن نامه امنیت ملی و این جور چیزها بود که من قبول نکردم. جواد نکونام خیلی از این قضیه ناراحت شد و به من گفت تو نباید نامه را امضا کنی، ما با هم صحبت کرده ایم و مشکلی نیست. بعد از آن دیدم آقای کی روش نامه را مطرح کرد. من شوکه شدم چون نامه ای به دست من ندادند و فقط با یک ادبیات بد برای من آن را خوانده بودند. من از اینکه از اردوی تیم ملی رفتم بسیار پشیمان هستم، از امضا نکردن نامه به هیچ وجه پشیمان نیستم. من عذرخواهی کرده بودم و در خبرگزاری ها متن مصاحبه و تاریخ آن موجود است.”