لیگ ایران

حسن روشن: سپیدرود خیلی زود به لیگ یک باز می‌گردد

فوتبال ترایب- سپیدرود رشت بعد از 25 سال دوباره به سطح اول فوتبال کشور بازگشت. اتفاقی که شور و شوق عجیبی در رشت و گیلان پدیدی آورد اما حسن روشن آخرین مربی این تیم در لیگ آزادگان سابق نیبت به حمایت از این تیم بدبین است.

روشن گفت:” امیدوارم مسئولین استان گیلان اجازه ندهند این تیم به حال خودش رها شود و سقوط کند. آنها باید از حق مردم رشت برای داشتن سهمیه در لیگ برتر دفاع کنند و از سرنوشت تیمهای اینچنینی عبرت بگیرند که با شور آمدند و بدون پشتوانه سقوط کردند. هرچند بعید می‌دانم حمایتی از این تیم شود. تجربه نشان داده این تیم‌ها به حال خود رها می‌شوند و سپیدرود هم ماندد خیلی های دیگراحتمالاً خیلی زود به لیگ یک باز می‌گردد.”

روشن داشتن تیم در لیگ برتر را حق رشت میداند و میگوید:” به مردم استان گیلان و شهر رشت تبریک بگویم. حق این همه علاقه‌مند به فوتبال است که حداقل یک سهمیه در لیگ برتر داشته باشند. این اتفاق خوبی بود که برای فوتبال منطقه گیلان افتاد و امیدوارم از فرصت و ظرفیت ایجاد شده به نحو مطلوب استفاده شود.”

روشن ضمن تمجید از فرشاد پیوس و کادر سال گذشته این تیم گفت:” سپیدرود یک دوره دو ساله برنامه‌ریزی شده داشت و نتیجه‌اش را گرفت و توانست از لیگ دو تا لیگ برتر صعود کند. کادرفنی فعلی باید ممنون فرشاد پیوس و زحماتی باشند که فصل گذشته برای این تیم کشیده شد.”