لیگ ایران

پایان انتظار 25 ساله: سپیدرود به لیگ برتر صعود کرد

فوتبال ترایب- گیلان دوباره صاحب یک نماینده در لیگ برتر شد و سپید رود رشت توانست با پیروزی مقابل نساجی به این مهم دست یابد.

آخرین بازی های لیگ آزادگان امروز عصر در سراسر کشور برگزار شد. مهمترین دیدار، بازی دو تیم سپید رود رشت و نساجی قائمشهر بود. رشتی ها در صورت برد در این بازی صعودشان قطعی میشد. ورزشگاه عضدی رشت مملو از هوادارن قرمز پوش این تیم بود و تمامی ساختمانهای اطراف این ورزشگاه مملو از دوستداران سپیدرود بود.

سپید رود بازی را فوق العاده و پرفشار شروع کرد و تا بازیکنان نساجی خود را در میدان پیدا کنند در 12 دقیقه دو گل به این تیم زدند. در ادامه نساجی کمی از فشار رقیب کاست و در یک ضدحمله به پنالتی رسید تا محمد عباس زاده آقای گل لیگ، بیست و چهارمین گل خود را به ثمر برساند.

پس از این گل بازی افت کرد. سپید رودی ها دچار استرس از دست رفتن پیروزی شدند و حتی در 20 دقیقه ابتدایی نیمه دوم، به دفاع صرف روی آوردند. نتیجه این بازی دفاعی، گل دوم نساجی و تساوی بازی بود.

بازیکنان سپید رود پس از این گل در حالی که صعود را از دست رفته میدیدند فشار زیادی روی دروازه نساجی وارد کردند و در نهایت با یک پنالتی در دقیقه 78، گل صعود به لیگ برتر را به ثمر رساندند.

بازی با همین نتیجه به پایان رسید تا دوباره شاهد یکی از تیمهای پرطرفدار گیلان در لیگ برتر باشیم.