پرسپولیس

تب تند بیرانوند عرق کرد: عذرخواهی از هواداران

فوتبال ترایب- علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس که بعد از بازی با ذوب آهن اظهارات آتشینی درباره ترک پرسپولیس به زبان آورده بود در مصاحبه ای از هوادران این تیم عذرخواهی کرد.

بیرانوند پس از بازی پرانتقادش برابر ذوب آهن و دریافت سه گل مصاحبه ی تندی علیه هواداران کرد و گفت:” من بازیکن بی غیرتی هستم و نمی خواهم بازیکن بی غیرت در تیم پرسپولیس باشد. واقعاً برای هواداران متأسفم، واقعاً برای هواداران متأسفم. بازی با الوحده آخرین بازی شخص من خواهد بود.”

حال پس از گذشت چند روز از یان موضوع عصبانیت بیرانوند از بین رفته و او اینچنین رفتار خود را توجیه میکند:” بعد از بازی خیلی ناراحت بودم و از بازی خودم رضایت نداشتم. من از همه پرسپولیسی ها بخاطر آن صحبت ها عذرخواهی می کنم و می خواهم بدانند که آن حرف ها از ته دلم نبود. عصبی شده بودم و نباید آن مسائل را مطرح می کردم. حضور در پرسپولیس را با تمام وجود دوست دارم. در غیر اینصورت چندی پیش به راحتی برای تمدید قراردادم اقدام نمی کردم.”

او در پایان گفت:” امیدوارم هواداران هم از کنار این مسئله بگذرند و همه با کمک هم روی ماموریت مهمی که داریم تمرکز کنیم. ما با اتحاد و همدلی به اینجا رسیدیم و بدون آن موفق نخواهیم شد.”