سپاهان استقلال

سپاهان شمشیر را از رو بست؛ استقلال نمی‌تواند مانع ماندن جپاروف شود

فوتبال ترایب- استقلال نه تنها به خاطر محرومیت از نقل و انتقال زمستانی در نیم فصل دوم آسیب دید، حال ممکن است پس لرزه های آن به تابستان هم بکشد. سرور جپاروف خرید داغ منصوریان هر لحظه ممکن است از دست او برود.

وقتی محرومیت مانع حضور جپاروف در ترکیب استقلال شد، وی بر اساس توافق آبی ها با سپاهان به اصفهان رفت تا در شروع فصل تازه دوباره آبی شود. ولی ظاهرن اصفهانی هایی که در نبود محرم نویدکیا، از جپاروف در قلب خط هافبک راضی هستند دوست دارند او را در تیم نگاه دارند. آنها معتقدند زمانی توافق با استقلال مانع است که خود جپاروف هم بخواهد به تهران برگردد.

مهدی اخوان، سرپرست سپاهان گفت:” کرانچار از عملکرد جپاروف راضی است و برای فصل آینده اعلام نیاز کرده است. در تفاهم‌نامه‌ای که بین باشگاه‌های استقلال و سپاهان نوشته شده آمده است که جپاروف بعد از یک نیم فصل بازی در سپاهان باید به استقلال برگردد. اما این تفاهمنامه مادامی که خود جپاروف نخواهد، ارزشی ندارد.

 جپاروف انتخاب میکند که کجا بازی کند. اگر خودش سپاهان را انتخاب کند بحث تمام است.”

از او درباره ابراز علاقه جپاروف به ماندن در سپاهان سوال شد، اخوان گفت:” تا الان صحبتی در این باره نکردیم اما احتمال ماندنش زیاد است. به هر حال شرایط خوب ما در اصفهان می‌آید هر کسی را وسوسه میکند. سپاهان به موقع به تعهداتش عمل کرده و فضا برای کار بسیار آرام است. او از این چه چیزی بیشتر میخواهد؟”