استقلال

رحمتی: در یکی از سخت ترین بازیهای دوران ورزشی ام اشتباه کردم

فوتبال ترایب- سید مهدی رحمتی ناآماده این روزها، باز هم روی یک اشتباه مبتدیانه نتوانست کلین شیت کند. استقلال پس از پایان یافتن محرومیت چهار جلسه ای رحمتی هنوز نتوانسته به او درون دروازه این تیم مانند گذشته اتکا کند. گرچه رحمتی هنوز رحمتی است و در هر بازی تعداد سیو خوب دارد ولی رحمتی در اوج، اکسیری است که در این روزهای حساس استقلال کم یاب است.

دیروز و در بازی پدیده، در روز سردرگمی خط هافبک استقلال و ناهماهنگی دفاع این تیم، اشتباه رحمتی در دفع توپ و باز شدن دروازه این تیم، معادلات را پیچیده تر کرد. اگر نبود دو گل دیرهنگام نورافکن و انصاری، شاید رویای نایب قهرمانی امسال از دست رفته بود.

حال رحمتی که خود از این موضوع آگاه است در صفحه اینستاگرام خود مینویسد: من بازيهاي حساس زيادي در تيم ملي و استقلال داشتم اما بازي امروز واقعا يكي از سخت ترين بازيهاي دوران ورزشي ام بود . با يك ضربه نامناسب از من و بدشانسي ، گل خورديم و اين گل باداورده بازي رو پيچيده كرد.

در ادامه رحمتی جملاتی مینویسد که شاید با توجه به غرور و کمی یکدندگی اش دور از انتظار بود: از همه هواداران كه توي استاديوم با تشويقاشون منو شرمنده كردند و هم تيمي هاي با معرفت و مربيان عزيزم كه امروز با تلاش و غيرت مثال زدني شان اين گل رو جبران كردند ممنونم . بچه ها و مربيان امروز نشان دادند كه يك دل و هم قسم با هم براي موفقيت تلاش مي كنند . بابت اين اتفاق كه با بدشانسي به گل تبديل شد از همه هواداران ، كادرفني و بچه هاي تيم عذرخواهي مي كنم.

پذیرفتن اشتباه مقدمه پیروزی است و این حرکت رحمتی شاید سرآغازی باشد برای بازگشت قدرتمندانه تر وی به روزهای اوج.