ایران

ایران 4 – ایتالیا 5 : شکست یوزپلنگ ها مقابل لاجوردی ها

فوتبال ترایب- دومین بازی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان از مرحله گروهی جام جهانی با شکست از ایتالیا به پایان رسید. ساحلی بازان ایرانی که تا وقت سوم سه بر یک از حریف خود پیش بودند، در نهایت با اختلاف یک گل بازی را واگذار کردند.

ابتدا ایتالیا در دقیقه 8 پیش افتاد ولی ملی پوشان ما روی دو ضربه خطا، در دقایق 9 و 11 توسط اکبری و احمدزاده دروازه ایتالیا را گشودند. در وقت دوم ملی پوشان ما بازی منطقی ای از خود نشان دادند و سعی در کنترل بازی داشتند. ایتالیایی ها نمیتوانستند به دروازه ما برسند تا اینکی در یکی از رفت و برگشتها مسی گر توانست در دقیقه 6 گل سوم ایران را به ثمر برساند.

تا انتهای وقت دوم ملی پوشان ما بازی را کنترل کردند. البته فشار ایتالیایی ها موجب انجام خطاهای متعدد توسط یاران ما می شد که با بی دقتی آنها و آمادگی پیمان حسینی این ضربات ازاد نتیجه ای برای آنها در بر نداشت.

وقت سوم اما ورق برگشت، ملی پوشان ما سعی در کنترل بازی داشتند و عملن علاقه ای برای نزدیک شدن به دروازه ایتالیا نشان نمیدادند. در این وقت توپ بیشتر بین دروازه بان و دو مدافع ایران رد و بدل میشد و نهایتن با یک ارسال دست گلر ما، توپ روی دروازه ایتالیا ریخته میشد که نتیجه ای در بر نداشت.

نهایتن در دقیقه 4 وقت سوم ایتالیایی ها به گل دست یافتند. سبک بازی تیم ما تغییری نکرد و باز هم روی یک اشتباه، توپ به مهاجمان آبی پوش رسید تا در دقیقه 7 گل سوم را دریافت کنیم. ملی پوشان ما از این پس کمی از لاک دفاعی بیرون آمدند و در یک حمله شوت محکم بازیکنان ما به تیر دروازه ایتالیا برخورد کرد و همین توپ در برگشت به گل چهارم حریف بدل شد.

بچه های ساحلی ما شدت حملات خود را بیشتر کردند و باز این ایتالیا بود که در دقیقه 10 روی ضد حمله گل پنجم را به ثمر رساندند و حاشیه امنیت خود را بیشتر کردند. در نهایت فشار حملات بچه های ما به گل چهارم رسید و مختاری با یک ضربه آکروباتیک سخت اختلاف را به یک گل رساند.

در بازی دیگر این گروه نیجریه در وقتهای تلف شده مکزیک را شکست داد و با این جساب، ایتالیا 6 امتیازی، ایران 3 امتیازی و نیجریه دو امتیازی در سه جایگاه این گروه قرار گرفتند.

بازی بعدی و پایانی ما با نیجریه در ساعت 3 بامداد سه شنبه خواهد بود.