اسپانیا

زیدان: نباید برای پیروزی اینقدر زجر می کشیدیم

فوتبال ترایب- زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، از اینکه تیمش برای پیروزی مقابل والنسیا به زحمت افتاد، ابراز ناراحتی کرد.

رئالی ها در این دیدار ابتدا با گل کریس رونالدو در دقیقه 27 پیروزی افتادند اما ستاره پرتغالی یک ضربه پنالتی را از دست داد تا والنسیا با ضربه آزاد دنیل پارخو در دقیقه 82 کار را به تساوی بکشد. ولی در فاصله 5 دقیقه به پایان بازی، مارسلو با ضربه ای تماشایی گل دوم رئال را زد تا این تیم به پیروزی 2-1 برسد.

زیدان معتقد است که تیمش اگر می توانست از موقعیت هایش استفاده کند، برای رسیدن به پیروزی اینطور به زحمت نمی افتاد.

او گفت:” روی والنسیا هیچ فشاری نبود و معتقدم وقتی تیمی نه دغدغه سقوط دارد و نه کسب سهمیه ،خطرناک تر هم می شود البته این نمی تواند بهانه ما برای کسب یک پیروزی دشوار دیگر باشد. امشب یک بار دیگر برای پیروزی زجر کشیدیم در حالی که باید زودتر کار را تمام می کردیم.

از همان ابتدا در تمام کنندگی خوب نبودیم. کمی عصبی بودیم با این حال رونالدو ما را پیش انداخت. پس از آن روند کار بهتر شد ولی گل دوم را نزدیم تا در نهایت بازی مساوی شود.

به اندازه کافی موقعیت برای تمام کردن کار والنسیا داشتیم. این نشان می دهد هنوز در برخی زمینه ها باید بهتر شویم. خوشبختانه با حمایت همه جانبه هواداران توانستیم گل دوم را بزنیم و برنده شویم. توصیفی برای گل های دقیقه پایانی مان ندارم جز اینکه هیجان انگیز و عالی هستند.”