پرسپولیس

مدیران در رختکن تمرین پرسپولیس: چماق یا هویج؟

فوتبال ترایب- در سومین روز اعتصاب تمرین بازیکنان پرسپولیس، علی اکبر طاهری اولین عکس العمل عمومی خود را انجام داد و در محل تمرین تیم ظاهر شد.

در حالی که نزدیک به بیست و چهار ساعت تا بازی با تیم سخت کوش ذوب آهن در لیگ باقی مانده است، بازیکنان پرسپولیس برای روز سوم در محل تمرین ظاهر شدند ولی از رختکن خارج نشدند.

مدیران این تیم علی اکبر طاهری، حمید گرشاسبی و محمد ترکاشوند در رختکن با بازیکنان جلسه ای برگزار کرده اند و هنوز مشخص نیست تصمص مدیران این تیم سیاست هویج است یا چماق؟

برخی گمانه زنی ها حاکی از این است که مدیران باشگاه با عکس العمل نشان دادن با تاخیر سعی کرده اند دست بالا را در مذاکره داشته باشند و اجازه ندهند بازیکنان از سراسیمگی احتمالی آنها سو استفاده کرده و این موضوع به روالی نامیمون در مسیر دریافت مطالبات تیم تبدیل شود.

برخی دیگر از ناظران نیز این تاخیر را نشانه عدم تصمیم گیری و استیصال مدیران و حسابهای خالی باشگاه میدانند که نمیتواند پاسخگوی نیاز بازیکنان باشد.

اتصال دو تیم پرطرفدار پایتخت به وزارت ورزش و بودجه عمومی از دلایل اصلی این مشکل است که همیشه مشکلات مشابهی ایجاد میکند. انتظار دست اندرکاران دو تیم برای رسیدگی و توجه مشابه به دو باشگاه و تاثیر روابط بر بهره بردن هر کدام از بودجه های موجود در وزارت خانه موجب ایجاد وضعیت چشم و هم چشمی شده و همیشه یکی از این دو فرزند خوانده وزارت را شاکی و ناخرسند نگاه داشته است.

این اعتصاب هر نتیجه ای داشته باشد، باز هم پنهان کردن آتش زیر خاکستر است. آتشی که هر از چندی شعله میگیرد و دامن یکی از دو تیم سرخآبی را گرفته و شرایط روانی آنها را به هم میریزد.

برخی از مدیران باشگاه پرسپولیس با حضور در محل تمرین این تیم، جلسه‌ای با بازیکنان برگزار کردند.

به گزارش وبسایت نود ، بازیکنان تیم پرسپولیس که در دو روز گذشته اعتصاب کرده و حاضر به تمرین نمی‌شدند، امروز (جمعه) در محل تمرین حاضر شدند. این جلسه تمرینی به خاطر ترمیم چمن ورزشگاه کاظمی، به ورزشگاه خیریه عمل انتقال پیدا کرده است.

این تمرین قرار است پشت درهای بسته برگزار شود، اما نکته جالب توجه اینجاست که هواداران در پل هوایی که از روی آن داخل زمین چمن دیده می‌شود، مستقر شدند. برخی از آنها هم به روی سقف محل تمرین رفته بودند که مسئولان ورزشگاه خیریه عمل آنها را به بیرون هدایت کردند.

علیرضا بیرانوند و سروش رفیعی چند دقیقه‌ای در زمین چمن قدم زدند، اما هنوز از خبری از شروع تمرین نیست.

علی اکبر طاهری، حمید گرشاسبی و محمد ترکاشوند در رختکن با بازیکن جلسه دارند. آنها پیش از حضور در محل تمرین، به بیمارستان رفته و از ابراهیم آشتیانی عیادت کردند.