پرسپولیس

طاهری: نمی دانم بازیکنان برای بازی فردا می ایند یا نه

فوتبال ترایب- علی اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از جلسه بی حاصل با بازیکنان تیم که پس از بازی با الهلال حاضر به تمرین نشدند اعلام کرد ما بیشترین پرداختی را بین باشگاه ها داشته ایم.

مدیرعامل پرسپولیس با اشاره به این موضوع گفت:” نمونه ای بیاورید که از ما بیشتر به بازیکنان داده باشد. من مدیر یک باشگاه دولتی هستم و چک و سفته بازی نمیکنم و وعده بی جا نمیدهم. من به بازیکنان پول داده ام و هر چه کفتم عمل کردم.”

طاهری با انتقاد از عملکرد بازیکنان گفت:” از روز اول قرار گذاشتیم که کار تیمی انجام دهیم اما برخی نمی خواهند در این قالب قرار بگیرند. ما هم خیلی اصرار نداریم که خودمان را دلسوز بازیکنان نشان دهیم. امروز با کاپیتان های تیم صحبت کردم. خیلی از بچه ها متقاعد شدند آنهایی هم که می خواهند متقاعد نشوند خودشان باید جوابگو باشند. کسی که می گوید تمرین نمی کند باید بداند این کارها و این فرهنگ ، فرهنگ پرسپولیس نیست. برخی به بازیکنان ما درباره دریافتی دیگر باشگاه ها اطلاعات غلط داده اند. حتی در زمینه پاداش‌ها هم ما بیشترین مبالغ را داده ایم.”

او درباره محتوای جلسه امروز گفت:” امروز به آنها گفتم کاری نکنید هواداران ناراحت بشوند. تمام تلاش ما برای خوشحالی دل هواداران است. تا زمانی که پول به حساب باشگاه نیاید ما نمی‌توانیم پولی پرداخت کنیم.”

طاهری گفت به زودی درباره بازیکنان اعتصاب کننده تصمیم گیری خواهد شد و درباره اینکه بازیکنان به اردوی پیش بازی ذوب آهن خواهند رفت یا نه گفت: من نمی‌دانم فردا چه اتفاقی رخ می‌دهد. بهتر است در این باره از برانکو و خوردبین سوال کنید.