پرسپولیس

دایی: اعتصاب معنا ندارد اما گاهی بازیکنان مجبور می شوند

فوتبال ترایب- نشست خبری پیش بازی صبا ونفت تهران به محلی برای اظهارنظرهای علی دایی درباره وضعیت پرسپولیس و طلبش از این باشگاه تبدیل شد.

دایی درباره وضعیت شکایتش از باشگاه پرسپولیس و بلوکه کردن حسابهای این تیم گفت:” من هنوز رأی ندارم چطور می‌توانم حساب‌های این باشگاه را ببندم؟ اگر در چهار پنج حساب پرسپولیس 20 میلیون تومان پول بود هرچه می‌خواهید به من بگویید. فکر کنم کل پول حساب باشگاه پرسپولیس 17 یا 18 میلیون تومان باشد. اگر بخواهند بین بازیکنان تقسیم کنند نفری 300 یا 400 هزار تومان می‌شود.”

سرمربی نفت تهران درباره مشکلات مالی تیم ها و اینکه چه کسی مقصر این مشکلات و مطالبات معوقه بازیکنان است، گفت: “مدیریت ناصحیحی در فوتبال ما حاکم است. به نظرم اعتصاب در فوتبال اصلا معنا ندارد اما بعضی مواقع بازیکنان مجبور می شوند به خاطر اینکه به حقشان برسند اعتصاب کنند.”

دایی اظهار داشت:” کمیته انضباطی و کمیته استیناف حکم می‌دهند اما جایی نیست که حکم را اجرا کند. من یک بار پیشنهاد دادم که پرونده‌ها را به قوه قضاییه ببرند تا ببینیم آیا کسی می‌تواند از زیر پرداخت بدهی فرار کند. نفت را فروختند اما بررسی نکردند که ببینند خریدار کیست و چه پیشینه ای دارد.”

علی دایی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه چرا علی کریمی در چند وقت گذشته در فضای مجازی علیه او عکس العمل نشان داده و رودررو این مسئله را مطرح نمی‌کند، گفت:” من فقط راجع به خودم تصمیم بگیرم. هر کسی هر طوری دوست دارد زندگی می‌کند. من در جایی نیستم که راجع به کسی نظر دهم و نه وقت پاسخ دادن به این صحبت‌ها را دارم.”