ایران

ایران 3- مکزیک 2: شروع پرقدرت ساحلی بازان در جام جهانی

فوتبال ترایب- مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی باهاماس در دقایق ابتدایی روز جمعه آغاز شد و تیم ملی کشورمان در دیدار افتتاحیه موفق شد تیم مکزیک را با نتیجه 3-2 شکست دهد.

وقت اول دیدار بین ایران تیم پنجم رنده بندی فیفا و تیم سیزدهم، در حالی با نتیجه بدون گل پایان یافت که ساحلی بازان ایران یک سر و گردن از مکزیکی ها سر بودند و موقعیتهای خوبی روی دروازه حریف ساختند. در ادامه و در وقت دوم این پیمان حسینی سنگربان خوش فکر ایران بود که اولین گل جام را در دقیقه 20 بازی به ثمر رساند. مکزیکی از غفلت بازیکنان سراپا حمله ما استفاده کردند و در دقیقه 21 بازی را به تساوی کشاندند.

هنوز چند ثانیه از وقت سوم نگذشته بود که مکزیکی ها مجددا به گل دست یافتند. بازیکنان ما پس از این گل دروازه مکزیک را به توپ بستند که با واکنشهای خوب دروازه بان بی نتیجه ماند تا اینکه در دقیقه 29 بازی امیرحسین اکبری روی پاس هوشمندانه پیمان حسینی گل تساوی را به ثمر رساند. در ادامه بازی باز هم حملات بچه های ما ادامه یافت و گل سوم و پیروزی بخش بازی در دقیقه 31 با ضربه پنالتی محمد احمدزاده به ثمر رسید.

در ادامه مکزیکی ها تلاش زیادی برای جبران نتیجه داشتند که خروجهای عالی پیمان اکبری فرصت ها را از آنها گرفت تا تیم کشورمان در اولین بازی این تورنمنت با پیروزی به رختکن برود.

تیمهای دیگر گروه بی مسابقات، ایتالیا و نیجریه نیز در دیدار بعدی با 18 گل جشنواره ای بر پا کردند. در این دیدار 12 گل سهم ایتالیا و 6 گل سهم نیجریه بود. بازی بعدی تیم ملی ساحلی کشورمان، ساعت 24 فردا شنبه با ایتالیا خواهد بود.