انگلیس

گزارش روز: ترکیب منتخب شهر منچستر در فصل 17-2016

فوتبال ترایب- اولین فصل ژوزه مورینیو و پپ گواردیولا در شهر منچستر رو به پایان است و هنوز حضور هیچ کدام از دو تیم در رقابت های فصل آینده لیگ قهرمانان قطعی نیست. دیدار امشب دو تیم می تواند تا اندازه زیادی مشخص کند که کدام تیم در رقابت های فصل بعد چمپیونزلیگ حضور خواهد داشت.

به بهانه دیدار امشب، دیلی میل ترکیب منتخب دو تیم در صورت آماده بودن همه بازیکنان دو تیم را انتخاب کرده است. آرایش در نظر گرفته شده؛ 2-5-3 است.

داوید دخیا

یونایتدها باید خوشحال باشند که جایزه بازیکن سال باشگاه امسال به این دروازه بان اسپانیایی نمی رسد زیرا این فصل چندان به او تکیه نداشتند. اما او برای قرار گرفتن در تیم منتخب شهر منچستر، به راحتی کلودیو براوو را پشت سر می گذارد.

اریک بیلی

در اولین فصل حضورش در فوتبال انگلیس فوق العاده کار کرد؛ به ویژه اینکه مورینیو بعد از خرید او گفته بود که بیلی را به عنوان جانشین مدافعان اصلی تیمش به خدمت گرفته است.

جان استونز

هرچند با انتقادهای زیادی روبرو شد که گاهی نامنصفانه هم بود، اما او زیر نظر گواردیولا پیشرفت زیادی داشت. او نیاز به یک زوج مناسب در کنار خود دارد.

مارکوس روخو

یکی از سورپرایزهای این فصل که اشتباهاتش بسیار کمتر شد و بازی های مطمئن تری ارائه داد. برای ماه ها بهترین مدافع یونایتد بود و مصدومیت هفته گذشته او ضربه بزرگی برای تیم مورینیو محسوب می شد.

آنتونیو والنسیا

مورینیو به تازگی والنسیا را بهترین مدافع کناری لیگ برتر توصیف کرد و این مدافع اکوادوری هم به همان اندازه که در کارهای دفاعی مستحکم است، در نفوذها هم فوق العاده کار می کند.

کوین دی بروین

به اندازه فصل قبل در ترکیب سیتی تاثیرگذار نبود اما پاس های او، دی بروین را به انتخاب مطمئن تری از آندر هررا تبدیل کرد.

پل پوگبا

منتقدان کم کم در حال فهمیدن میزبان تاثیرگذاری پوگبا در ترکیب منچستریونایتد هستند. هرچند او امشب بازی نمی کند اما حضور او در ترکیب تیم منتخب به جای یحیی توره، شادابی بیشتری به تیم می دهد.

داوید سیلوا

نمی توان این اسپانیایی ریز نقش را در تیم قرار نداد. هرگز پاسی را هدر نمی دهد و زیر نظر گواردیولا، بیش از گذشته دوندگی دارد.

لروی سانه

یکی از نامزدهای بازیکن جوان فصل لیگ برتر، تنها چند ماه نیاز داشت تا نشان بدهد ارزش مبلغی که سیتی برایش پرداخت کرد را دارد. او را به آنتونی مارسیال ترجیح می دهیم.

مارکوس راشفورد

او در این فصل نشان داد که می تواند یک مهاجم کامل باشد. جابجایی های راشفورد فوق العاده است و تمام کنندگی اش در حال بهتر شدن است. او بیشتر از زلاتان ابراهیموویچ به کار تیم منتخب می آید.

سرخیو آگوئرو

آگوئرو یا گابریل ژسوس؟ انتخاب دشواری است. آگوئرو را انتخاب می کنیم زیرا ژسوس پیش از مصدومیتش، تنها چند بازی انجام داد. آمار ستاره آرژانتینی هم فوق العاده است.