انگلیس

واکنش کونته و بازیکنان چلسی به پیروزی مقابل ساوتهمپتون

فوتبال ترایب- چلسی با برتری 4-2 مقابل ساوتهمپتون، بار دیگر به مسیری پیروزی برگشت و فاصله اش با تاتنهام را به 7 امتیاز افزایش داد؛ فاصله ای که با توجه به 5 هفته به پایان رقابت ها، خیال آبی ها به رسیدن به جام قهرمانی را تا اندازه زیادی راحت کرده است.

آنتونیو کونته:” مطمئنا پیروزی خوبی بود و من فکر می کنم باید از تلاش فوق العاده ای که بازیکنانم انجام دادند، تشکر کنم. بازی کردن تنها دو و نیم روز بعد از بازی مقابل تاتنهام و روبرو شدن با چنین تیمی اصلا راحت نبود.

ساوتهمپتون امروز نشان داد که تیم بسیار خوبی است، با شخصیتی بسیار قوی و با بازیکنان خوبش، فوتبال خوبی ارائه داد. ما باید از این پیروزی راضی باشیم. از بازیکنانم راضی ام زیرا آنها شایسته این پیروزی بودند؛ به خاطر تلاش فوق العاده ای که نشان دادند.”

گری کیهیل:” صادقانه بگویم این گام بلندی محسوب می شد. بعد از مدتها، برای اولین بار بود که ما زودتر از بقیه بازی کردیم و به همین دلیل، از این پیروزی راضی هستیم. هفته دشواری بود و کمی از ناحیه شکم، احساس درد می کردم اما هم تیمی هایم در دیدار با تاتنهام من را فراموش نکردند. خوشحالم که به ترکیب برگشتم. ما این هفته یک دیدار دشوار مقابل اورتون داریم. باید استراحت کنیم. می توانیم بازی های فردا را با خیال راحت تماشا کنیم.”

ادن هازارد:” همیشه گلزنی خوب است و ایجاد موقعیت های زیاد. ما 4 گل زیبا به ثمر رساندیم. تاتنهام فردا بازی می کند، بنابراین ما فشار را روی آنها افزایش دادیم. صادقانه بگویم من تنها می خواهم در پایان فصل به جام برسم. اگر گل های من به تیم کمک کند تا به پیروزی برسیم، خوشحال می شوم.”