انگلیس

واکنش تند پوچتینو به صحبت های اسطوره بارسا

فوتبال ترایب- مائوریسیو پوچتنیو، سرمربی تاتنهام، به صحبت های اخیر ژاوی و توصیه او به پپ گواردیولا برای خرید دله آلی واکنش نشان داد.

 

ژاوی به تازگی اعلام کرد دله آلی، ستاره تاتنهام که جایزه بهترین بازیکن جوان این فصل لیگ برتر را هم به دست آورد، گزینه مناسبی برای بازی در تیم پپ گواردیولا است؛ اظهارنظری که چندان به مذاق این سرمربی تاتنهام خوش نیامده است.

 

پوچتنیو در پاسخ او گفت:” ژاوی دورانی را پشت سر می گذارد که خیلی دوست دارد صحبت کند. او حالا در دوحه است و پیش از این بازیکن بارسلونا بود و دشمن من است. او سعی دارد تمرکز ما را از بین ببرد چون از من متنفر است؛ چون یک بارسلونایی است. او را خوب می شناسم. وقتی سرمربی اسپانیول بودم بار ها برابرش قرار گرفتم.

 

 روز گذشته تیری آنری اینجا بود و با هم در مورد دیداری که او در آن داور را فریب داد صحبت کردیم؛ ژاوی خودش را زمین انداخت و پنالتی گرفت. زلاتان ابراهیموویچ آن را گل کرد و بازی را 1-0 بردند.

رائول بائنا مسئول مهار او بود. او خودش را زمین انداخت و داد زد :”پنالتی.” و داور هم پنالتی گرفت. صحنه خطا در تصاویر تلویزیونی خیلی خنده دار بود چون هیچکس او را لمس نکرد. همیشه ژاوی را با آن صحنه به یاد می آورم. همه در رسانه ها می گفتند باور کن پنالتی بود! مدام دروغ سر هم می شد. نمی دانم ژاوی چه گفته اما شاید برای منچسترسیتی کار می کند؟ او می خواهد به گواردیولا و کاپیتان وینسنت کمپانی کمک کند.”