لیگ ایران

مدیرعامل ذوب آهن: اگر رجب زاده مشکل دارد، ساکش را جمع کند

فوتبال ترایب- سعید آذری درباره اختلافات مجتبی حسینی و رجب زاده گفت:” حرف اول و آخر را سرمربی می‌زند. نه‌تنها مهدی بلکه هیچ بازیکنی حق ندارد از دستورات سرمربی سرپیچی کند. رجب‌زاده حق مخالفت با دستورات کادر فنی را ندارد. اگر دوست ندارد ساکش را جمع کند و به خانه‌اش برود.”

او ادامه داد:” مهدی باید روی وظیفه‌ای که به او محول کرده‌ایم، تمرکز کند. او سال‌ها برای ما زحمت کشیده ولی طرف با باشگاه ذوب‌آهن قرار داد دارد. اگر بازیکنی از دستورات سرمربی سرپیچی کند، حتی اگر یک روز به پایان لیگ مانده باشد، برخورد می‌کنیم.

رجب‌زاده فوتبال بازی می‌کند و پولش را می‌گیرد و حق ندارد با سرمربی درگیر شود. ورود و خروج بازیکنان به زمین در حوزه اختیار کادر فنی است. در قرارداد کسی نیامده که حتماً 90 دقیقه بازی کند. بازیکنی که در آستانه 40 سالگی قرار دارد ، باید بدانند وقتی تیم‌شان هر سه تا چهار روز یک بازی می‌کند، نمیتوان به صورت ثابت در ترکیب استفاده شود. “

آذری درباره آخرین وضعیت ذوب آهن پس از شکست سنگین و خانگی برابر العین امارات گفت:” وقتی چهار پنج گل نمیزنی، عجیب نیست که سه گل هم بخوری. خودمان فرصت‌ها را به گل تبدیل نکردیم و باعث شدیم حریف جری ‌شود. فوتبال به شما شانس پیروزی می‌دهد اما اگر نتوانید از شانس خود استفاده کنید، تنبیه می‌شوید. ما هم مقابل العین، تنبیه شدیم. البته هنوز همه چیز دست خودمان است. بچه‌ها می‌توانند الاهلی عربستان را در هفته پایانی شکست دهند و به مرحله بعدی بروند.”