ایران

قراداد آدیداس با تیم ملی در مرحله چانه زنی

فوتبال ترایب- باز هم امضای توافق با آدیداس به تاخیر افتاد. بر خلاف صحبت های پیشینی که خبر از امضای توافق با این غول ورزشی در روز ششم اردیبهشت در دوبی می داد، امیر عابدینی عضو اصلی این مذاکرات میگوید فعلا در مرحله تایید لباس ها هستیم.

مذاکرات اسپانسرینگ لباس های تیم ملی فوتبال ماه هاست که با آدیداس این تولیدکننده بزرگ المانی ادامه دارد. چندی قبل خبری منتشر شد مبنی بر اینکه ساکت و عابدینی، دو عضو ارشد مذاکره کننده فدراسیون به دوبی خواهند رفت تا قراداد را با نمایندگان آدیداس قطعی کنند و امضای فرمالیته قراداد هم بماند برای سفر روسای این برند به تهران.

اما امروز امیر عابدینی مسیر دیگری را برای این قرارداد پر افت و خیز مطرح کرد: من در این سفر حضور نخواهم داشت و اقای ساکت در این جلسه شرکت خواهد کرد. بحث توافقنامه مطرح نیست و فعلا ایشان برای تایید و رایزنی درباره طراحی‌ لباس ها و تعداد لباسی که آدیداس باید برای فصل تابستان و زمستان در اختیار ما قرار دهد ، به دوبی می‌رود.

رییس سازمان اقتصادی و بازاریابی فدراسیون فوتبال درباره زمان امضای توافقنامه گفت: وکیل بین‌المللی ما که از طرف فیفا نیز تایید شده است این قرارداد را بررسی می‌کند و احتمالا نظرش را تا 16 اردیبهشت اعلام می‌کند تا اگر ایرادی در قرارداد وجود نداشته باشد به زودی مسئولان آدیداس در ایران حاضر می‌شوند و با حضور مسئولان فدراسیون فوتبال، قرارداد نهایی می شود.

او درباره جزییات توافق گفت: زمانی که قرارداد به صورت رسمی در ایران منعقد شد در یک کنفرانس خبری درباره مفاد قرارداد و میزان دریافتی، پرداختی و رقم قرارداد صحبت خواهم کرد.