اروپا فرانسه

فهرست خرید خیره کننده پی اس جی؛ به دنبال یک مهاجم بزرگ

فوتبال ترایب- رسانه های فرانسوی ادعا کردند که پاری سن ژرمن قصد دارد در تابستان بار دیگر دست به خریدهای بزرگ بزند و پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم بروسیا دورتموند، در صدر فهرست آنها قرار دارد.

پاریسی ها که در 4 سال حضور کارلو آنچلوتی و لورن بلان در پارک دو پرنس، خریدهای گران قیمتی انجام دادند، در تابستان گذشته و با حضور اونای امری در این باشگاه، رویه متفاوتی را در پیش گرفتند.

اما بعد از اینکه پی اس جی در رقابت های چمپیونزلیگ با شکست 6-1 مقابل بارسلونا حذف شد و در رقابت های قهرمانی لوشامپیونا، از موناکو عقب افتاد، مدیران این باشگاه قصد دارند بار دیگر در تابستان دست به خریدهای هنگفت بزنند.

در این بین فرانس فوتبال گزارش داد که این باشگاه مذاکرات برای خرید 100 میلیون یورویی پیر امریک اوبامیانگ، مهاجم دورتموند را آغاز کرده است.

پاریسی ها به دنبال بازیکنی برای پر کردن جای زلاتان ابراهیموویچ هستند و پاتریک کلایورت، مدیر پاری سن ژرمن در ژانویه دیداری با این مهاجم گابنی داشت. مدیران پی اس جی معتقدند که اوبامیانگ می تواند بهترین زوج برای ادینسون کاوانی، مهاجم اروگوئه ای شان باشد که به تازگی قراردادش را تا 2020 تمدید کرد.

در صورتی که انتقام اوبامیانگ نهایی نشود، پاریسی ها به سراغ الکسیس سانچس یا سرخیو آگوئرو خواهند رفت.

الکسیس که تا 2018 با آرسنال قرارداد دارد، هنوز با این باشگاه برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده است. سرخیو آگوئرو هم با پیوستن پپ گواردیولا به سیتی، دیگر از جایگاهش در ترکیب اصلی مطمئن نیست و ممکن است سیتی را ترک کند.