آسیا

سرمربی ذوب آهن: خوب بودیم ولی بی تجربگی کردیم

فوتبال ترایب- مجتبی حسینی در کنفرانس پس از بازی با العین گفت:” در این بازی چوب بی‌تجربگی جوانان‌مان را خوردیم.”

ذوب آهن که در دور رفت العین را شکست داده بود، میتوانست با یک پیروزی دیگر صعود خود را قطعی کند ولی در معدود حملات العین گرفتار شد و سه گل دریافت کرد، سرمربی ذوبی ها در این باره گفت:” بازی عجیبی بود. در نیمه نخست قوی بودیم و بازی در اختیار ما بود ولی موقعیت‌های زیادی از دست دادیم. گل العین روی اشتباه بچه‌گانه ما به ثمر رسید.”

او در ادامه گفت:” امروز چوب بی‌تجربگی جوانان‌مان را خوردیم اما در مجموع از بازیکنانم راضی هستم. امیدوارم بازیکنانم از این شکست درس گرفته باشند و در بازی‌های بعدی قدر موقعیت‌ها را بیشتر بدانند.

ذوب آهن در این بازی 10 شوت در چهارچوب داشت که بی دقتی مهاجمان و البته عملکرد خوب دروازه بان العین مانع گلزنی این تیم شد. در سوی دیگر، العینی ها سه شوت در چهارچوب داشتند که هر سه توپ را به گل تبدیل کردند.

حسینی درباره دلیل عدم استفاده از رجب‌زاده و حدادی‌فر دو بازیکن با تجربه و تاثیرگذار تیم در ترکیب هم اظهار کرد:” من نمی‌توانم بازیکنی که هشت ماه مصدوم بوده را به یک‌باره به میدان بفرستم. یک بار چنین کاری برابر سپاهان انجام دادیم که باعث شد مصدومیت او تشدید شود. البته تیم بدون این دو نیز قوی بازی میکرد.”

حسینی درباره دلیل نیمکت‌نشینی ربیع عطایا هم گفت:” ربیع عطایا هم یک هم‌پستی قوی به نام حسینی دارد که خوب کار می‌کند. اگر عطایا را از ابتدا در ترکیب بود، در عمق به مشکل برمی‌خوردیم.”