اروپا آلمان

آنچلوتی: ریبری خوب بازی نمی کند

فوتبال ترایب- کارلو آنچلوتی، سرمربی بایرن مونیخ، با انتقاد از نمایش های اخیر فرانک ریبری، تایید کرد که ممکن است در دیدار فردا شب مقابل بروسیا دورتموند در جام حذفی، از داگلاس کاستا استفاده کند.

ریبری در دیدار ماه پیش بایرن مقابل دورتموند نمایش بسیار خوبی داشت و علاوه بر به ثمر رساندن یک گل، یک پاس گل هم داد اما در دیدارهای اخیر مقابل رئال مادرید و ماینس نتوانست چندان خوب کار کند و پیش از پایان بازی هم تعویض شد.

آنچلوتی گفت:” ریبری از نظر بدنی آماده است و می تواند چهارشنبه بازی کند. او در دیدار اخیر تعویض شد زیرا خوب بازی نمی کرد. داگلاس کاستا قبلا از ناحیه زانو مشکل داشت اما حالا بهتر کار می کند. او در فرم خوبی است و یکی از گزینه های ما برای بازی مقابل دورتموند.”

کارلتو در مورد فیلیپ لام، کاپیتان تیمش که در پایان فصل بازنشسته خواهد شد هم گفت:” فیلیپ یک الگو است و یک بازیکن بسیار مهم برای ما. من نگرش حرفه ای او را دوست دارم. ناراحتم که بازنشسته می شود.

او قبلا تصمیمش را گرفته و ما در این مورد شوخی هم می کنیم. من همچنان تلاش می کنم تا او را متقاعد کنم که به بازی کردن ادامه بدهد. می توانیم از او در خط میانی استفاده کنیم تا مجبور نشود زیاد بدود. شاید متقاعد شود. امیدوارم دوران حرفه ای او به بهترین شکل تمام شود.”

لام به تازگی اعلام کرد که دوست دارد فصل را با دو قهرمانی در بوندس لیگا و جام حذفی تمام کند.