استقلال

پژمان منتظری دوباره آبی میشود

فوتبال ترایب- مدافع سابق استقلال و بازیکن فعلی الاهلی قطر، طی روزهای آتی و با به پایان رسیدن قراردادش، به ایران بازخواهد گشت و احتمالن دوباره پیراهن آبی بر تن خواهد کرد.
این مدافع ملی پوش که در بازی رفت با چین از مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی روسیه از ناحیه کتف مصدوم شده بود، در بازگشت به ترکیب تیمش نتوانست مانع از جایگاه نامرغوب دهم برای این تیم شود.

البته از نیم فصل زمزمه های بازگشت منتظری به استقلال به گوش میرسید و خودش هم در برنامه نود تلویحا به علاقه خودش برای بازگشت به ایران اذعان کرد.منصوریان هم علاقه خاصی به این بازیکن دارد و با حضور او میتواند قلب دفاع استقلال را محکم تر از قبل کند. در همین راستا یکی از نزدیکان پژمان مدعی شد که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد فصل بعد وی را در جمع شاگردان علیرضا منصوریان خواهیم دید.

منتظری با این کار با یک تیر دو نشان میزند، هم به باشگاه مورد علاقه خود بازمیگردد و هم در سال منتهی به جام جهانی بیشتر در دید خواهد بود و احتمال حضور در جمع بازیکنان تیم ملی را افزایش خواهد داد.

طبق صحبتهای انجام شده، شماره 33 ! پس از پایان مدت قراردادش با الاهلی در اواخر اردیبهشت، مذاکرات نهایی برای یک قرارداد دو ساله با باشگاه استقلال را انجام خواهد داد.