اسپانیا

واکنش بارسایی ها به پیروزی در ال کلاسیکو؛ مسی بهترین است

فوتبال ترایب- بارسلونا با درخشش لیونل مسی و دو گلی که او به ثمر رساند، مقابل رئال مادرید به پیروزی 3-2 رسید تا امیدهایش برای قهرمانی در رقابت های این فصل لالیگا زنده شود. پس عجیب نبود که لوئیس انریکه و بازیکنان بارسا در پایانی بازی بیش از همه در مورد ستاره آرژانتینی شان صحبت کنند.

لوئیس انریکه:” مسی حتی وقتی در خانه شام می خورد هم سرنوشت ساز است. او بهترین بازیکن تاریخ است. من فوتبال ها و ویدئوهای زیادی دیده ام و می توانم این را تایید کنم. او 500 گل زده و این لذتی هواداران بارسا لذت بخش است که مسی یکی از ماست. بارسا سال ها تیم فق العاده ای بود اما بخش مهمی از تاریخ باشگاه به مسی تعلق دارد.”

لوئیس سوارز در کنار عکسی از خود و مسی در توئیتر نوشت:” تیم فوق العاده بود. همه تلاش بی نظیری داشتند. با بهترین بازیکن تاریخ. تبریک به دوستم!”

آندرس اینیستا:” فکر می کنم موضوع فوق العاده در مورد مسی این است که او بعد از این همه سال، باز هم دست از انجام کارهای عالی برنمی دارد. این برای باشگاه یک افتخار و یک موهبت است که او را در اختیار دارد.”

ایوان راکیتیچ:” می توان مسی را در هر کجای زمین قرار داد و او هر تیمی را اذیت می کند. ما به خاطر این پیروزی و برای او خوشحالیم زیرا به برد نیاز داشتیم.