اسپانیا

رئال مادرید 2-3 بارسلونا؛ برنابئو در تسخیر مسی

فوتبال ترایب- بارسلونا در دیدار پرهیجان و تماشایی موفق شد با نتیجه 3-2 رئال مادرید را شکست بدهد و به صدر جدول لالیگا برگردد.

بارسا برای اینکه امیدهایش برای قهرمانی در رقابت های این فصل لالیگا زنده نگه دارد، باید در این دیدار به پیروزی می رسید و در مقابل رئالی ها می دانستند که اگر به سه امتیاز این دیدار برسند، قهرمانی شان تا اندازه زیادی قطعی خواهد شد.

دو تیم بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی موقعیت های خطرناکی روی دروازه ها ایجاد شد تا اینکه در دقیقه 28، رئال با ضربه کاسمیرو به گل رسید.

اما این نتیجه تنها 5 دقیقه پایدار بود و مسی با یک حرکت تماشایی، در دقیقه 33 کار را به تساوی کشید. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

روند بازی در نیمه دوم تغییر نکرد و هر دو تیم موقعیت های بسیار خوبی برای گلزنی داشتند تا اینکه در دقیقه 72، ضربه تماشایی راکیتیچ از پشت محوطه جریمه بارسا را پیش انداخت.

5 دقیقه بعد خطای سرخیو راموس روی مسی، با کارت قرمز داور مواجه شد تا رئال 10 نفره شود اما کهکشانی ها تواستند در دقیقه 85 توسط خامس به گل تساوی برسند.

در دقایق پایانی هر دو تیم به دنبال گل برتری بودند و در نهایت این بارسا بود تا با ضربه عالی مسی، به گل برتری رسید و سه امتیاز حساس این دیدار را نصیب خود کرد. البته رئال همچنان یک بازی کمتر انجام داده و می تواند با پیروزی مقابل ساراگوسا، صدر جدول را پس بگیرد.