استقلال

دین محمدی: نیمکت استقلال قدرتمند تر از پرسپولیس است

فوتبال ترایب- سیروس دین محمدی، بازیکن اسبق استقلال، اعتقاد دارد، عامل موفقیت استقلال نسبت به پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ، نیمکت قدرتمند تر آن است.

به اعتقاد وی، استقلال نیمکت قدرتمندی دارد و برخی از بازیکنان ذخیره حتی از بازیکنان اصلی هم قوی تر هستند و این دست منصوریان را برای ایجاد تغییر در تیم باز نگه میدارد. در حالی که برانکو گزینه های قابل اتکایی روی نیمکت ندارد. نیمکت قوی برای موفقیت یک تیم در یک تورنمنت خیلی اهمیت دارد.

استقلال نیمکت قدرتمندی دارد و به همین دلیل هم توانست در آسیا به خوبی نتیجه بگیرد، اما پرسپولیس نیمکت خوبی نداشت و دست منصوریان برای تعویض‌ها باز بود. نیمکت‌نشینان استقلال گاهی اوقات از بازیکنان اصلی هم قوی‌تر هستند. این مسئله برای موفقیت یک تیم خیلی مهم است.

سرمربی حال حاضر راه آهن در مورد دیدار فردای استقلال و الاهلی امارات گفت: استقلال در لیگ قهرمانان هم خوب بازی کرده و هم خوب نتیجه گرفت. اما نباید حریف اماراتی را دست‌کم گرفت. در بازی رفت دیدیم که الاهلی روی ضربات ایستگاهی بسیار خطرناک است و استقلال را هم خوب آنالیز کرده بود. البته استقلال میتواند در پاسخ ضربات ایستگاهی حریف ضد حمله های خطرناکی هم بزند.