اسپانیا

در صورت اخراج زیدان؛ لوو، گزینه اول هدایت رئال

فوتبال ترایب- نشریه اسپانیایی آ.اس ادعا کرد که در صورت اخراج زین الدین زیدان از رئال مادرید، یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان، گزینه اصلی مدیران باشگاه مادریدی است.

رئالی ها که امیدوارند این فصل به انتظار 5 ساله شان برای فتح لالیگا پایان بدهند، شب گذشته در دیدار ال کلاسیکو با نتیجه 3-2 مغلوب بارسلونا شدند تا امیدهای شان برای قهرمانی، به خطر بیفتد. هرچند آنها یک بازی کمتر از بارسا انجام داده اند اما در فاصله 6 دیدار تا پایان فصل، یک لغزش دیگر می تواند کار را برای آنها دشوار کند.

از سوی دیگر آنها در نیمه نهایی لیگ قهرمانان هم کار دشواری دارند و برای رسیدن به فینال باید از رقیب همشهری، اتلتیکو مادرید عبور کنند.

در چنین شرایطی، مدیران رئال در نظر دارند در صورتی که زیدان نتواند حداقل یکی از این دو جام را به دست بیاورد، او را برکنار کنند.

در صورتی این اتفاق رخ بدهد، گزینه اول آنها برای هدایت کهکشانی ها یواخیم لوو است. لوو که با ژرمن ها تا سال 2020 قرارداد دارد، به دنبال اضافه کردن قهرمانی یورو به کارنامه اش است اما براساس بندی که در قرارداد او وجود دارد، در صورتی که پیشنهادی از یکی از تیم های بزرگ اروپایی، بارسلونا، رئال مادرید، منچستریونایتد و بایرن مونیخ دریافت کند، می تواند از تیم ملی آلمان جدا شود.

دو گزینه دیگر آنتونیو کونته و مائوریسیو پوچتینو هستند که این فصل نتایج بسیار خوبی با چلسی و تاتنهام کسب کردند.