سپاهان تراکتورسازی

شجاع خلیل زاده: از مجری شبکه سهند شکایت می کنم

شجاع خلیل زاده، مدافع این فصل سپاهان، به شدت از اظهارات مجری و کارشناس برنامه ورزشی شبکه سهند عصبانی است و تهدید کرد که از کسانی که به او و بنگر اتهام اتهام زده در قهرمانی پرسپولیس نقش داشتند، شکایت خواهد کرد.

جنجال ها از جایی شروع شد که ویدئویی از یک برنامه ورزشی در شبکه سهند آذربایجان شرقی منتشر شد. در این ویدیو علی‌ حسین‌پور و پیمان احمدی دو مجری این برنامه در زمان بحث درباره قهرمانی پرسپولیس به طعنه اعلام کردند که شجاع خلیل‌زاده و محسن بنگر و دروازه بان نفت تهران نیز در این قهرمانی نقش داشتند. منظور آنها عملکرد این سه بازیکن در بازی رودررو با پرسپولیس بود که از دید آنها با تمام قدرت در مقابل تیم قرمز ظاهر نشدند.

خلیل زاده درباره این برنامه میگوید: عجیب است که یک مجری در یک شبکه پرطرفدار به خودش اجازه اتهام زدن می‌دهد. از مسئولان صداوسیمای آذربایجان می‌خواهم با این دو مجری برخورد کنند.

وی درباره قهرمانی پرسپولیس گفت:” پرسپولیس امسال قهرمان شد چون خوب بازی کرد و حقش بود. همانطور که سپاهان 3 فصل قهرمانی را مقتدرانه به دست آورد. فکر نمی کنم لوث کردن قهرمانی یک تیم خوب باشد.

وی که صحبتهایی جهت پیوستنش به پرسپولیس نیز به گوش میرسد میگوید:” آقایی که خودت را آگاه از پشت‌پرده‌ها می‌دانی، بدان که من سر سفره پدرو مادرم بزرگ شدم و همیشه تلاش کردم نانی که به دست می‌آورم حلال باشد. من در هر تیمی حضور داشتم،‌با تمام وجود بازی کرده ام.”

او در پایان درباره اقامه شکایت نسبت به این دو مجری گفت:” برای خودم این حق را قائل هستم که اعاده حیثیت کنم. شک نکنید از آن مجری شکایت خواهم کرد تا حق قانونی‌ام را بگیرم. این فرد نیز باید در مراجع قضایی پاسخگو باشد و حرف‌هایی که روی آنتن زنده تلویزیون زده، ثابت کند.”