لیگ ایران

سوشا مکانی در راه بازگشت به فوتبال ایران

دروازه بان جنجالی سابق پرسپولیس در آستانه بازگشت به فوتبال ایران قرار گرفت. سوشا مکانی که فصل گذشته نمایش بدی در دروازه پرسپولیس داشت و روی بسیاری از گلهای خورده این تیم مقصر اصلی بود، در خارج از زمین و زندگی شخصی اش هم حاشیه ساز بود تا برانکو در این فصل عطای استفاده از او را به لقایش ببخشد.

مکانی که به دلیل همان حاشیه ها، با محرومیت از حضور در لیگ برتر روبرو شد، راه خارج از کشور را گرفت و به دسته یک نروژ و تیم میوندالن پیوست. پس از مدتی او توانست به صورت قرضی وارد تیم لیگ برتری استروم گادست شود. ولی گویا او از شرایطش راضی نیست و پس از انجام چند بازی قصد جدایی از این تیم را کرده است.

او در این باره گفت:” موضوع جدایی من از استروم گودست مفصل است و نمیتوانم در حد یکی، دو دقیقه آن را توضیح بدهم. امروز آخرین بازی‌ام را در لیگ نروژ انجام می‌دهم و بعد از آن قراردادم را فسخ خواهم کرد.”

مکانی برای بازگشت به فوتبال کشورمان باید قراردادی که با تیم اصلی خود یعنی میون دالن را فسخ کند. به همین دلیل این دروازه‌بان ایرانی فردا (دوشنبه) با مسئولان تیمش جلسه‌ای خواهد داشت تا در صورت رسیدن به توافق از این تیم جدا شود.

همچنین مکانی روز جمعه و برای استراحت یک ماهه به تهران خواهد آمد. باید دید دلیل این جدایی در لیگ نروژ نهفته است یا او برای فصل بعد از ایران پیشنهاد بهتری دارد.