لیگ ایران تراکتورسازی

آجورلو خبر داد؛ تراکتورسازی در خطر کسر 72 امتیاز

فوتبال ترایب- شیوه باشگاه داری علی اصغری فوتبال ما این بار شاید قربانی دانه درشتی داشته باشد. تراکتورسازی که هم اکنون نزدیک به دوازده شکایت خارجی و چند شکایت داخلی را در پرونده دارد، در صورت عدم جلب رضایت شاکیان تا 72 امتیاز از دست خواهد داد.

مصطفی آجورلو امروز با دستی پر!! در جلسه شورای شهر تبریز حاضر شده بود تا شاید از این طریق بتواند جلوی فاجعه را بگیرد. به گفته وی ، مجموعه باشگاه در حال مدیریت پرونده‌های موجود در فیفا هستند تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کنند.

او در این جلسه گفت:” ما در حال حاضر 12 پرونده در فیفا داریم که توانسته ایم جلوی سه پرونده را بگیریم و در برخی از آنها نیز روند بررسی را کند کردیم. اما هنوز خطر کسر امتیاز ما را تهدید میکند. ما توانسته ایم از منابع مختلف تا 3.5 میلیارد وام بگیریم ولی هنوز حداقل 4 میلیارد کسری داریم.

علاوه بر پرونده های خارجی، کلی پرونده داخلی داریم که البته بسیاری از آنها به دوره من مربوط نمیشود. باشگاه تراکتورسازی به برخی هتل‌ها و شرکت‌های هواپیمایی مختلف نیز بدهکار است. تراکتور باشگاه فقیری نیست و امکانات زیادی دارد، اما من الان مجبور شدم از شما کمک بگیرم.”

مدیرعامل باشگاه تراکتور سازی در پایان گفت:” شورای شهر اهواز، با کمک سه میلیارد تومانی به فولاد و استقلال خوزستان توانسته بار زیادی از روی دوش این باشگاه‌ها بردارد. امیدوارم شورای شهر تبریز هم دست از حمایت تیم ما برندارد.”