استقلال

فتح الله زاده: درباره مدیریت استقلال کسی با من صحبتی نکرده است

یکی از خبرهای داغی که در اطاراف اردوی استقلالی ها به گوش میرسد، احتمال تغییر مدیریت باشگاه است. از گزینه های همیشگی تغییرات علی فتح الله زاده است. با اینکه فتح الله زاده جابجایی مدیریتی را رد نمیکند میگوید که از طرف وزارت ورزش و جوانان پیشنهادی نداشته است.

او در این باره گفت: من وارد این بحث‌ها نمیشوم، چون استقلال شرایط خاص خودش را داشت. البته بعید می‌دانم که در بحبوحه انتخابات ریاست جمهوری، در ارتباط با مدیریت باشگاه تصمیمی گرفته شود. مطمئنا تصمیمات به بعد انتخابات موکول خواهد شد. هر شخصی که می‌خواهد بیاید، باید تغییراتی ایجاد کند و نتیجه بگیرد. وزارت ورزش رییس هیئت امنای استقلال است و نمی‌دانم قرار است چه تصمیمی بگیرند.

مدیرعامل سابق استقلال با ابراز رضایت از نتایج استقلال در این فصل گفت: فکر کنم استقلال قهرمان نیم فصل دوم شده باشد. در شرایطی که علیرضا منصوریان نتوانست در نقل و انتقالات یارگیری کند، در نیم فصل دوم خیلی خوب کار کردند. نتایج تیم در آسیا هم خوب بود و من عملکرد وی با استقلال را مثبت دیدم.

وی ادامه داد: هواداران استقلال ناراحت هستند که چرا سه سال است جام ندیده‌اند. آنها قهرمانی زیاد دیده‌اند و سه سال زمان زیادی برای آنهاست. امیدوارم سال آینده این تیم تقویت شود و به قهرمانی دست یابد.