سپاهان

سپاهان در تدارک بازی خداحافظی عقیلی و نویدکیا

با نزدیک شدن به پایان فصل، بازار خداحافظی بازیکنان پا به سن گذاشته فوتبال داغ میشود. از رضا عنایتی کهنه کار و آرش برهانی بگیر تا محرم نویدکیا و هادی عقیلی. از آنجایی که در فوتبال ما، معمولا بازیکنان قدیمی و پا به سن گذاشته در زمان آویختن کفشهای خود با تیم همیشگی خود رد جنگ و جدال هستند، عملا بازی خداحافظی درخوری برایشان ترتیب داده نمیشود.

امسال گویا کمی ورق برگشته است. عنایتی در دیدار صبا برابر استقلال مراسم خداحافظی آبرومندی برگزار کرد . از اصفهان هم خبر میرسد که مسئولان باشگاه سپاهان درصدد برگزاری بازی خداحافظی پرشکوهی برای دو یار قدیمی و تاثیرگذارشان در دهه گذشته هستند.

به گفته مهدی اخوان سرپرست باشگاه، سپاهانی ها برای بزرگداشت نویدکیا و عقیلی به دنبال تدارک بازی خداحافظی با یک تیم خارجی هستند. این دو بازیکن که در دوره طلایی سپاهان از ارکان موفقیت های باشگاه بودند سرنوشت کمابیش یکسانی در تیم داشتند. عقیلی که یکسال و نیم است با باشگاه مشکل دارد و در حالی که در فهرست مازاد باشگاه بود، رضایت نامه هم برای عقد قرارداد با باشگاه دیگر نداشت و عملن خانه نشین شد. نویدکیا هم در سریال قهر و آشتی های مداوم با سپاهان، در نیمه های فصل از تیم خداحافظی کرد.

باید صبر کرد و دید که آیا خداحافظی این دو بازیکن خوب ملی ما سر آغاز موفقیتهای تازه برایشان خواهد بود یا مانند بسیاری از بازیکنان خوب سالهای دور ما، در حاشیه خواهند ماند.