تراکتورسازی

سرپرست تراکتورسازی: آقای بنگر، حرفی داری همین حالا بزن

 

ماجرای درگیری دنباله دار بنگر و تراکتورسازی دیگر به زخمی کهنه تبدیل شده است. زخمی که هر از چند گاهی با اظهارات دو طرف تازه میشود. بنگر که پس از شکست تراکتورسازی از پرسپولیس با قلعه نویی و مدیریت باشگاه به مشکل برخورد کرد در اظهاراتی تازه آنها را به افشاگری در پایان فصل تهدید کرد.

این صحبتها باعث شد تا سرپرست باشگاه نسبت به تهدید وی عکس العمل نشان دهد:” آقای بنگر اگر صحبتی دارد، همین الان انجام دهد. ما فراخوان بازگشت به تمرین او را زدیم اما او نیامد و بیش از سه ماه است که غیبت دارد. از همان زمان هم، نامه اش را به سازمان لیگ زدیم و شکایت خود را در این باره انجام دادیم. سازمان لیگ هم اعلام کرد که بنگر باید دریافتی هایش از تراکتورسازی را پس بدهد و چون به تمرینات نیامده، باید پاسخگو باشد.

پس از آن شکست کذایی بود که مدافع سابق پرسپولیس از حضور در تمرینات تراکتور منع شد. چند روز بعد اما کمیته انضباطی تراکتور از بنگر خواست در تمرینات حاضر شود اما او امتناع کرد و کمیته انضباطی باشگاه نیز جریمه ای برایش در نظر گرفت.

احمد ذوالفقاری در پایان افزود: بازیکنی که ظرف ده دقیقه از پایان بازی با پرسپولیس همه اتفاقات رختکن را به رسانه ها داده، دیگر چه حرفی برای گفتن دارد؟ خواهش می کنم اگر مساله ای هست، هرچه زودتر بگوید. شاید اشتباه از ما بوده که بازیکن اخراجی و 38 ساله حریف را با قراردادی 800 میلیونی جذب کردیم تا آبرویش حفظ شود.