استقلال

استقلال: قرارداد جپاروف محکم است، او بازیکن ماست

سرور جپاروف، هافبک تیم ملی ازبکستان، یکی از صیدهای درشت نقل و انتقالات استقلال در نیم فصل بود. صیدی که به دلیل محرومیتی که فیفا برای استقلال در نظر گرفته بود به صورت قرضی و تا پایان نیم فصل به استخر سپاهان امانت داده شد.

حال که پایان فصل نزدیک است صیادان دیگری برای شکار این شاه ماهی خوش نقش دندان تیز کرده اند و روزی نیست که خبر و شایعه ای درباره او منتشر نشود. آخرین شایعه منتشره درباره او، مطرح شدن مشکلات خانوادگی وی در ازبکستان و شایبه طرح و نقشه سپاهان برای به خدمت گرفتن وی در فصل آینده بود.

در حالی که جپاروف این موضوع را تکذیب و اعلام کرد : سرورجپاروف شایعات اخیر را تکذیب کرد؛ مشکل خانوادگی خاصی در ازبکستان ندارم و نمی‌دانم این صحبت‌ها و شایعات در این خصوص از کجا مطرح شده است. در حال حاضر همه فکر و ذکر و حواسم به دو بازی آینده سپاهان است.

باشگاه استقلال نیز نسبت به اخبار مربوط به جپارف واکنش رسمی نشان داد. در بیانیه این باشگاه آمده است:” در روزهای گذشته شایعات مختلفی درباره سرور جپارف در رسانه ها مطرح شده است که لازم است در این زمینه توضيحي ارايه شود. سرور جپارف بعد از بازی با سپاهان و طبق قراردادي كه دارد، به جمع بازیکنان استقلال اضافه خواهد شد و هیچ مساله دیگری در این میان مطرح نیست چرا که قرارداد این بازیکن واضح و بدون ابهام است.

با توجه به قرارداد جپارف، هر تصمیمی برای آینده او به باشگاه استقلال مربوط است زيرا اين بازيكن تا پايان فصل آينده، با باشگاه استقلال قرارداد رسمي دارد و در طول نيم فصل دوم، با تفاهم باشگاه‌هاي استقلال و سپاهان راهي اين تيم شد كه پس از پايان هفته پاياني ليگ، دوباره بازيكن استقلال خواهد بود.”