لیگ اروپا انگلیس

مورینیو: فکر کنم مصدومیت روخو و زلاتان شدید است

پیروزی 2-1 منچستریونایتد مقابل اندرلخت در لیگ اروپا، دو مصدوم هم روی دست ژوزه مورینیو گذاشت. مارکوس روخو و زلاتان ابراهیموویچ در این دیدار آسیب دیدند تا نگرانی های آقای خاص برای مقطع پایانی فصل افزایش پیدا کند. در پایان این دیدار مورینیو و بازیکنان یونایتد در مورد بازی و مصدومیت هم تیمی های شان صحبت کردند:

مورینیو:” فکر نمی کنم مصدومیت آنها ساده باشد اما ترجیح می دهم صبر کنم تا همه معاینات انجام شود و بعد صحبت کنم. نمی توانم حالا صحبت کنم چون من یک مربی هستم، نه پزشک. اما فکر می کنم اخباری که خواهیم شنید، کاملا منفی باشد.

راشفورد؟ شما در مورد توانایی های او صحبت می کنید که فوق العاده هستند. او از نظر ذهنی هم عالی است. اهمیتی ندارد که گل نزند. او از نظر تلاش و نگرشش به بازی بی نظیر است.”

راشفورد:” تنها کاری که می توانستیم انجام بدهیم این بود که به موقعیت سازی ادامه بدهیم و این کاری بود که انجام دادیم.  ما در نیمه دوم آنها را در زمین خودشان نگه داشتیم و کل تیم به آنها فشار وارد کرد؛ کاری که در بازی لازم بود انجام بدهیم.

ما موقعیت های زیادی داشتیم و می توانستیم گل های زیادی بزنیم اما گاهی اوقات بازی اینطور پیش می رود. در نهایت توانستیم یک گل دیگر بزنیم و همه حالا خوشحال هستند.”

لوک شاو:” شرایط زلاتان خوب است. او در رختکن در حال راه رفتن بود!”