لیگ ایران تراکتورسازی

قلعه نویی: به هدف شان نرسیدند، برایم داستان درست کردند

امیر قلعه نویی بار دیگر با تراکتور تیم سابق خود را شکست داد. دیداری که هم از نظر جایگاه در جدول و هم از نظر شخصی دیدار مهمی بود.

منتقدان قلعه نویی بلافاصله پس از پایان بازی با انتشار عکسی از او که در آن مشت هایش گره کرده بود، او را به بی غیرتی متهم کردند. اما قلعه نویی این موضوع را تکذیب میکند و میگوید:” آن عکس مربوط به نیمه اول بازی است. در آن صحنه من می‌خواهم برگردم و سرم را بگیرم که برخی آدمها جو درست کردند. بازی دیروز یک مسابقه بود که تمام شد اما برخی دشمنان من که منتظر اتفاق دیگری در بازی دیروز بودند وقتی به هدفشان نرسیدند، داستان درست کرده‌اند. اینها جزو طرفداران استقلال هم نیستند. می‌دانم چه کسانی هستند و به دنبال چه چیزهای میگردند.”

وی درباره شال قرمزی که در بازی بر گردن داشت اینگونه توضیح داد: شالی که دیروز برگردن من بود، شال تراکتورسازی بود که یکی از لیدرها برایم آورد. من در هر تیمی باشم با تمام وجود کار میکنم واعتقادم این است که باید پول حلال به خانه ام ببرم. تراکتورسازی تیم بزرگی است و هر مربی بزرگی دوست دارد در این تیم کار کند، چه برسد به من که یک مربی کوچک هستم.
سرمربی تراکتورسازی درباره جریان بازی دیروز گفت: ابتدا بگویم که برنده واقعی این مسابقه تماشاگران ما بودند. آنها با جو خوبی که در ورزشگاه ایجاد کردند،‌فرهنگ واقعی مردم آذربایجان را به نمایش گذاشتند و نشان دادند اتفاقاتی که قبلا رخ داد، ربطی به طرفداران تراکتور و مردم آذربایجان نداشت. در روزی که فوتبال خوب و فیزیکی را شاهد بودیم، توانستیم ۳ امتیاز بگیریم. برنامه ما این بود که در خط هافبک پرس انجام دهیم و امید ابراهیمی را با یارگیری من تو من مهار کنیم که خوشبختانه موفق بودیم. در کل مالکیت توپ و میدان در اختیار ما بود و خداراشکر ۳ امتیاز را گرفتیم.

او درباره درگیری انتهای بازی که امید ابراهیمی در متن آن بود گفت:” درگیری‌های آخر بازی فوتبالی بود؛ امید ابراهیمی بچه خوبی است و بازیکن مورد علاقه من است. او یکی از بهترین بازیکنان اخلاقی و فنی فوتبال ما است و اتفاقات دیروز در همه جای دنیا رخ می‌دهد. چیز خاصی نبود.”

قلعه نویی اینگونه به صحبتهایش پایان داد:” در پایان باز هم از طرفداران تراکتورسازی تشکر می‌کنم که روز خوبی را رقم زدند. امیدوارم در همه بازی‌های ورزشگاه یادگار امام این چنین شرایطی داشته باشد تا با احترام به حریف از فوتبال لذت ببریم. فوتبال ما ما احتیاج به معرفت و اخلاق‌مداری دارد. شما دیدید علی رغم اتفاقاتی که در بازی بایرن مونیخ و رئال افتاد؛ بعد از بازی همه دست دادند و تمام شد. حالا اینجا می‌بری، می‌گویند قلعه‌نویی مشت گره کرده است! واقعا دنبال چه چیزی هستند؟”