اسپانیا

فرجام خواهی بارسا رد شد؛ نیمار مطمئنا در ال کلاسیکو بازی نمی کند

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا فرجام خواهی بارسلونا برای محرومیت 3 جلسه نیمار را رد کرد تا اندک امیدهای باشگاه کاتالانی برای در اختیار داشتن این بازیکن در این دیدار حساس از بین برود.

نیمار در دیدار دو هفته قبل بارسا مقابل مالاگا، بعد از دریافت کارت زرد دوم از داور، به شدت به تصمیم او اعتراض کرد و در هنگام خروج از زمین، برای داور چهارم دست زد؛ حرکتی که توهین به داور چهارم تفسیر شد و دو جلسه محرومیت اضافه، علاوه بر یک جلسه محرومیت به دلیل دریافت کارت قرمز، برای او در نظر گرفته شد.

باشگاه بارسلونا در فرجام خواهی اش برای کاهش محرومیت نیمار ادعا کرد که حرکت این بازیکن خطاب به داور چهارم نبود اما کمیته انضباطی لالیگا این ادعا را نپذیرفت و به این ترتیب، این ستاره برزیلی نمی تواند در دیدار حساس مقابل رئال مادرید در ال کلاسیکو به میدان برود.

بارسا در حال حاضر با یک بازی بیشتر و سه امتیاز کمتر نسبت به رئال، در رتبه دوم قرار دارد و در صورتی که نتواند در این دیدار پیروز شود، امیدهایش برای قهرمانی در لالیگا به شدت کاهش پیدا خواهد کرد.

بارسا شب گذشته نتوانست در دیدار برگشت یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ مقابل یوونتوس به نتیجه ای بهتر از تساوی 0-0 برسد و با شکست 3-0 در مجموع دو دیدار، از دور رقابت ها کنار رفت.

در صورتی که شاگردان انریکه نتوانند در برنابئو به پیروزی برسند، احتمالا دومین جام را در یک هفته از دست خواهند داد.