استقلال

جپاروف آبی نشده، ساز جدایی زد

سرور جپاروف در تماسی تلفنی با یکی از مدیران استقلال اعلام کرد که به دلیل مشکلات خانوادگی باید ایران را ترک کند و به کشورش برگردد. این برای استقلالی ها که هنوز قرارداد خود را با او قطعی نکرده اند نشانه خوبی نیست.

ستاره ازبک که با تبلیغات گسترده ای در نیم فصل به استقلال اضافه شد با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی استقلال به صورت قرضی راهی سپاهان شد تا در آغاز فصل بعد به عنوان هافبک بازیساز در ترکیب آبی ها حاضر شود.

استقلالی ها این تماس جپاروف را به پای سپاهانی ها نوشته اند و اعتقاد دارند زردپوشان اصفهانی برای به دست آوردن همیشگی جپاروف، دست به این حربه زده اند. البته سپاهانی ها هم این موضوع را رد کرده و اعلام کرده که بر توافق خود با استقلال پایبند است و قصد ندارد با این روش بازیکن مورد نظر را جذب کند.

باشگاه استقلال ظرف روزهای آینده مستندات خود را که شامل قراداد اصلی باشگاه با چپاروف و توافقنامه شان با باشگاه سپاهان می شود، منتشر خواهد کرد. آبی ها اعلام کرده اند که به هیچ وجه موافق جدایی این بازیکن نیستند و اگر او به قرارداد خود که حتی مبلغ 60 هزار دلار آن را نیز دریافت کرده است پایبند نباشد به فدراسیون فوتبال و فیفا شکایت خواهند کرد.