لیگ اروپا

با دو مصدوم و دو گل زده؛ صعود منچستریونایتد به نیمه نهایی لیگ اروپا

در شبی که مهاجمان منچستریونایتد باز هم موقعیت های گلزنی زیادی را از دست دادند، این تیم سرانجام در وقت های اضافه موفق شد با نتیجه 2-1 اندرلخت را شکست بدهد و به مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا راه پیدا کند.

بعد از تساوی 1-1 دیدار رفت مقابل اندرلخت بود که ژوزه مورینیو از مهاجمان تیمش به دلیل از دست دادن موقعیت های گلزنی انتقاد کرده بود اما این باعث نشد تا آنها در دیدار برگشت عملکرد چندان بهتری داشته باشند.

هرچند هنریک میخیتاریان در دقیقه 10 شیاطین سرخ را پیش انداخت اما تا پایان 90 دقیقه، بازیکنان این تیم دیگر نتوانستند دروازه حریف را باز کنند. در مقابل این تیم بلژیکی بود که در دقیقه 32 توانست توسط هانی به گل مساوی برسد و به این ترتیب، کار به وقت های اضافه کشیده شد.

در وقت های اضافه این مارکوس راشفورد بود که توانست سرانجام دروازه اندرلخت را برای بار دوم باز کند و منچستریونایتد را به مرحله بعد برساند.

اتفاق بد این دیدار برای منچستریونایتد و مورینیو، مصدومیت مارکوس روخو و زلاتان ابراهیموویچ بود. روخو در نیمه اول و زلاتان در آخرین ثانیه های وقت های قانونی بازی آسیب دیدند و مجبور شدند زمین بازی را ترک کنند.