لیگ قهرمانان اروپا

واکنش یوونتوسی ها به حذف بارسا؛ تا صبح هم گل نمی زدند!

یوونتوس در دو دیدار رفت و برگشت توانست دروازه اش را مقابل بارسلونا بسته نگه دارد و با برتری 3-0 در مجموع دو دیدار، راهی مرحله نیمه نهایی شود.

در حالی که آبی و اناری ها توانستند بودند در مرحله قبل مقابل پاری سن ژرمن، 6 بار دروازه حریف را در نوکمپ باز کنند، بیانکونرها حتی یک گل هم نخوردند و همین باعث شد تا مکس آلگری و شاگردانش در پایانی بازی با اعتماد به نفس خاصی مقابل خبرنگاران قرار بگیرند.

آلگری:” تا به حال نشنیده بودیم که بارسا در دو دیدار رفت و برگشت به تیمی گل نزند. بازیکنان باید می دانستند که می توانند عملکرد بهتری داشته باشند. ما کم کم در حال بهتر شدن هستیم.

ما نباید بیشتر از چیزی که هستیم، از خودمان انتظار داشته باشیم اما درست است که احساس خوبی داشته باشیم و باید از فردا روی سری A تمرکز کنیم.

من از عملکرد بازیکنانم راضی هستم اما نکته کلیدی این است که در فرم فعلی نمانیم. در عوض باید بهتر شویم. همه امشب فوق العاده بودند و وقتی بارزالی به جای دیبالا به میدان رفت (دقیقه 75)، احساس می کردیم که می توانیم یک روز کامل بازی کنیم و گل نخوریم.”

دنی آلوس:” احساسات متفاوتی دارم؛ تلخ و شیرین. با توجه به اینکه سال ها اینجا زندگی کردم و ناگهان باید برگردید و برای شکست دادن شان تلاش کنید. من قبلا هم برای شکست دادن بارسا به اینجا آمده بودم اما متاسفانه زندگی من را مجبور کرد تا بار دیگر به این شکل برگردم.

قبلا گفته بودم که دوست ندارم مقابل بارسا بازی کنم؛ نه به این خاطر که از آنها می ترسم، بلکه به این خاطر که نمی خواستم چنین احساسی پیدا کنم.”

بونوچی:” می دانستیم که آنها خیلی از بالا پرس می کنند و در خط دفاعی شان ریسکی بازی خواهد کرد اما ما توانستیم در دفاع کردن، اتحاد و انسجام مان را حفظ کنیم؛ بیش از همه باید از دنی آلوس و ماریو مانژوکیچ تشکر کنیم که فشار زیادی به مدافعان کناری وارد کردند.”