لیگ قهرمانان اروپا

واکنش بارسایی ها به حذف از چمپیونزلیگ؛ به ال کلاسیکو فکر می کنیم

بارسلونا موفق نشد معجزه ای که مقابل پاری سن ژرمن رقم زده بود را برابر یوونتوس تکرار کند و با تساوی 0-0 در دیدار شب گذشته، از دور رقابت های لیگ قهرمانان کنار رفت.

شاگردان لوئیس انریکه بعد از شکست 3-0 در خانه یوونتوس، امیدوار بودند که بتوانند مانند مرحله قبل، دست به یک کار بزرگ بزنند اما نمایش بی نقص جی جی بوفون و مدافعان یوونتوس، در نهایت بیانکونری را به جمع 4 تیم پایانی رساند. بارسایی ها بعد از بازی اظهار امیدواری کردند که بتوانند در رقابت های باقی مانده این فصل به موفقیت برسند:

انریکه:” نمی توانم عملکردمان در لیگ قهرمانان را در یک کلمه توصیف کنم. یک نمایش خیلی ضعیف در تورین باعث حذف ما شد. من از آن دیدار تورین لحظات زیادی را به خاطر می سپارم.

دو تیم هجومی بازی کردند؛ در حالی که یک تیم نیازی به آن نداشت. یوونتوسی ها خودشان را حبس نکردند. من از نگرش بازیکنان و هواداران راضی هستم. یک پیروزی می توانست عادلانه ترین نتیجه برای ما باشد.

ما حالا باید به رقابت قهرمانی لیگ برگردیم و یک دوئل مستقیم با تیم اول جدول لیگ (رئال مادرید) داریم.”

جرارد پیکه:” یوونتوس تیم فوق العاده ای است و در مجموع دو بازی بهتر از ما بودند. آنها شایستگی رسیدن به نیمه نهایی را داشتند. من برای آنها بهترین ها را آرزو می کنم زیرا فکر می کنم آنها می توانند این فصل قهرمان شوند.

ما موقعیت های زیادی ایجاد کردیم اما کار دشواری داشتیم. هرچقدر که زمان جلوتر می رفت، احتمال اینکه بتوانیم با جبران نتیجه به هدف مان برسیم، به شدت کاهش پیدا می کرد.

آنها ایتالیایی هستند و می دانند که چگونه به خوبی دفاع کنند. آنها در این منطقه متخصص هستند. آنها با سبک فوتبال خودشان به بازی آمدند و این کار را خیلی خوب انجام دادند.”

اینیستا:” ما در مقابل دروازه به اندازه کافی موثر کار نکردیم و این به ضررمان شد. حذف شدن از لیگ قهرمانان ناامیدکننده است اما قهرمانی در لیگ به پیروزی در برنابئو بستگی دارد و این هدف ماست.”