استقلال

منصوریان: آنقدر گل نزدیم تا روی بی رحم فوتبال را دیدیم

سرمربی استقلال در نشست خبری پس از شکست از تراکتورسازی، اعلام کرد با توجه به فرصت هایی که از دست دادند، رقم خوردن این نتیجه عجیب نبود.

او گفت:” یکی از زیبایی‌های فوتبال بی رحمی است. وقتی از فرصت ها استفاده نکنید روی بی رحمی را می‌بینید. در نیمه اول می‌ توانستیم دو گل بزنیم و در نیمه دوم هم شرایط برابر بود و نهایتا روی خلاقیت ابراهیمی گل خوردیم. در کل از عملکرد بازیکنانمان راضی هستیم چون هر چهار روز باید در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اسیا بازی کنیم . می‌توانستیم در این بازی برنده شویم اما از فرصت ها استفاده نکردیم.”

منصوریان در ادامه گفت:” اگر به گل می‌رسیدیم جریان بازی عوض می‌شد اما وقتی گل نزدیم سعی کردیم بازی را مدیریت کنیم و در ضمن به فکر بازی سه‌شنبه‌مان با تیم الاهلی امارات در آسیا هم بودیم. البته گل تراکتورسازی هم روی یک کار تاکتیکی نبود بلکه روی خلاقیت یک بازیکن به ثمر رسید. ما به خوبی فرزاد حاتمی، محمد نوری و کیانی را مهار کردیم تا توپ به ابراهیمی و گودرزی کم برسد.

منصوریان ضمن ابراز رضایت از عملکرد داور گفت:” دغدغه اصلی ما بازی با الاهلی است. این بازی یک بازی ملی است. ما با تیمی بازی داریم که سال گذشته نایب قهرمان آسیا شده است و باید بستری فراهم کنیم که در آن مسابقه با شرایط خوب به میدان برویم.

منصوریان درخصوص درگیری اواخر مسابقه بین بازیکنان تراکتور و استقلال گفت:” نتیجه امروز عادلانه باید صفر صفر می‌شد ولی شاید شرایط در مسابقات به شکلی شود که بازیکنان عصبانی بازی کنند. یک جوانک وارد زمین شد که من اسم او را هم نمی‌دانم و کاش او به امید ابراهیمی احترام می‌گذاشت. ابراهیمی یکی از بهترین بازیکنان با اخلاق ایران است و در این یکسال هیچ کس چالشی از او ندیده است.”

سرمربی تیم استقلال در پاسخ به این سوال که آیا لیگ برای شما تمام شده است، گفت:” دو سال پیش همین ورزشگاه یادگار امام به من آموخت که تا آخرین لحظه بجنگم و امید داشته باشم. هفته بعد تراکتور با سپاهانی بازی دارد که خودش مدعی چهارمی است و ما محکم به مصاف پدیده می‌رویم تا برنده شویم. احساسم این است که هفته بعد دوباره جای ما و تراکتورسازی عوض می‌شود.”