پرسپولیس

فرار به جلوی طاهری؛ آنها نگذاشتند هانی در جشن باشد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نامه سازمان لیگ که در آن حضور افراد بدون آی دی کارت روی سکو را منع کرده بود، عامل عدم حضور هانی نوروزی در مراسم اهدای جام دانست.

عدم حضور فرزند هادی نوروزی در مراسم اهدای جام شاید اولین نکته ای بود که ذهن هوادارن فوتبال را درگیر خود کرد. سوالی که در حین گزارش مراسم، با شنیدن صدای اعتراضهای پدر هادی در باکس گزارشگر تلویزیون تقریبا به جواب رسید. ماجرا خیلی ساده بود، باشگاه پرسپولیس برای حضور هانی روی سکوی اهدای جام هیچ هماهنگی ای انجام نداده بود و هانی با چشمی گریان پشت سد نیروهای امنیتی گرفتار شده بود.

این موضوع بازتاب گسترده ای در رسانه ها داشت، طاهری مدیرعامل پرسپولیس در اولین واکنش اعلام کرد که نمیدانم چرا هانی نبود؟ و خبر ندارم که چه برخوردی با وی شد!

حیدر بهاروند رییس سازمان لیگ در مقابل پرسش خبرنگاران گفت: “ما نه تنها خانواده نوروزی بلکه هیچ کسی را به این مراسم دعوت نکردیم و همه چیز در اختیار باشگاه پرسپولیس بود اگر کوتاهی بوده از سوی خودشان بوده است. ما مشکلی با حضور هانی نداشتیم.”

چند ساعت بعد دوباره طاهری مصاحبه ای انجام داد و با فرار به جلو همه چیز را به گردن قانون! انداخت.” این مراسم از سوی سازمان لیگ تدارک دیده شده بود و سازمان لیگ در نامه ای صراحتاً عنوان نمود که فقط افرادی می توانند روی سکو بروند که آی دی کارت این سازمان را در اختیار دارند، در نتیجه حتی ماساژورها و برخی اعضای تدارکات تیم هم از سوی سازمان لیگ منع شده بودند که پس از اهدای جام به آنها اجازه ورود داده شد.”

پرسپولیس با همین بهانه از حضور رامین رضاییان هم جلوگیری کرده بود ولی همه میدانیم که مطمئنن سازمان لیگ اگر با حضور هر کسی مخالفت میکرد، ماجرای هانی نورزوی متفاوت بود.

طاهری درا دامه صحبتهایش ماجرا را به صورت تلطیف شده تعریف میکند: “هانی و پدربزرگش از سوی باشگاه دعوت شدند و حتی پیش از اعزام تیم به ورزشگاه در هتل پیش ما بودند. بعد از اینکه سید جلال حسینی جام را بالای سر برد هانی به همراه عمو و پدربزرگ خود به همراه مدیر اداری به کنار سکو آمدند که در نزدیکی سکو گویا خانواده نوروزی ناراحت شده و مانع از آمدن هانی در جمع بچه ها می شوند.”

طاهری برای دلجویی از خانواده نوروزی و هانی قول برگزاری مراسم قهرمانی دیگری در کنار مزار هادی را میدهد : “ما در جشن قهرمانی که از سوی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس برگزارمی شود یاد و خاطر کاپیتان فقید خود را گرامی داشته و آن را بر سر مزار هادی نوروزی، برگزار می کنیم.”

در پایان سوالی که پیش می آید این است: کدام یک از نوزادان حاضر روی سکو آی دی کارت داشتند؟