لیگ قهرمانان اروپا

گزارش: همه صحنه های مشکوک دیدار رئال مادرید- بایرن مونیخ

دیدار تیم های رئال مادرید و بایرن مونیخ با پیروزی 4-2 رئال به پایان رسید تا شاگردان زین الدین زیدان یک گام دیگر به دفاع از عنوان قهرمانی شان در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا نزدیک شوند اما پیروزی این تیم مقابل کم حریف و حدیث نبود.

ویکتور کاسای، داور مجارستانی این دیدار و کمک هایش در این بازی اشتباهات قابل توجهی داشتند که روی نتیجه نهایی تاثیر داشت. البته این اشتباهات برای هر دو تیم اتفاق افتاد اما کفه ترازو به سمت رئال کمی سنگین بود.

اولین اشتباه بزرگ تیم داوری روی گل اول بایرن بود؛ جایی که کمک اول می توانست آفساید روبرت لواندوفسکی را اعلام کند اما دستور به ادامه کار داد تا در نهایت توپ با ضربه سرخیو راموس وارد دروازه رئال شود.

چند دقیقه بعد خود کاسای بود که تکل درست آرتورو ویدال روی مارکو آسنسیو را خطا تشخیص داد و ستاره شلیایی بایرن را اخراج کرد.

البته ویدال پیش از چند خطای واضح دیگر داشت و شاید کاسای می توانست زودتر کارت زرد دوم را به او نشان بدهد؛ از جمله به دلیل خطا روی کاسمیرو.

در وقت های اضافه هم اشتباهات داوری ادامه پیدا کرد و گل های دوم و سوم رئال، روی موقعیت های مشکوک به آفساید به ثمر رسید.

روی گل دوم، رونالدو به وضوح از مدافعان حریف جلوتر بود و در صحنه گل سوم هم در لحظه ای که مارسلو پاس آخر را به رونالدو داد، به نظر می رسد ستاره پرتغالی به اندازه یک قدم جلوتر از هم تیمی اش قرار داشت.