لیگ قهرمانان اروپا

چرا هواداران رئال، رونالدو را هو می کنند؟

در شبی که گروهی از هواداران رئال مادرید بار دیگر کریس رونالدو، ستاره پرتغالی شان را هو کردند، او با به ثمر رساندن سه گل، کمک کرد تا تیمش با پیروزی 4-2 مقابل بایرن، به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسد.

رونالدو با این گلزنی، تعداد گل هایش در چمپیونزلیگ را به 100 رساند تا به اولین بازیکنی تبدیل شود که به این رکورد دست پیدا می کند.

در چنین شرایطی، هو شدن او توسط هواداران خودی واکنش هایی را از سوی خود رونالدو و همین طور زین الدین زیدان و سرخیو راموس، کاپیتان رئال، به همراه داشت.

رونالدو بعد از گل اولش، با قرار دادن انگشت روی بینی، هوادارانی که او را هو کرده بودند، دعوت به سکوت کرد.

او در این مورد گفت:” فقط از آنها خواستم علیه من سوت نزنند؛ زیرا من همیشه در زمین سخت تلاش می کنم تا بهترین نمایش را داشته و به رئال کمک کنم. ترجیح می دهم نکات مثبت این بازی را به یاد داشته باشم. تیم امشب عالی بود و بسیار خوب بازی کردیم.”

راموس:” من هم هواداران را درک می کنم و هم کریس را. او بازیکن است که همیشه تمام تلاشش را می کند. او هم می تواند مانند هر بازیکنی، بازی خوب و بد داشته باشد. اما هواداران باید کمی بیشتر در این مورد فکر کنند. هواداران همیشه از بازیکنان بزرگ انتظار بیشتری دارند.”

زیدان: رونالدو همیشه نشان داده که وقتی به او نیاز داریم، توانایی هایش را نشان می دهد. رونالدو بی همتاست و مثل او وجود ندارد. به خاطر او و تیم بسیار خوشحالم و به خاطر هوادارانی که تا پایان بازی از ما حمایت کردند.”