لیگ قهرمانان اروپا

رئال مادرید 4-2 بایرن؛ رضایت زیدان از درخشش رونالدو و عصبانیت آنچلوتی از داوری

رئال مادرید موفق شد با پیروزی 4-2 مقابل بایرن مونیخ، به نیمه نهایی لیگ قهرمانان راه پیدا کند؛ نتیجه ای که در رقم خوردن آن تصمیمات داوری هم بی تاثیر نبود.

به همین دلیل کارلو آنچلوتی، سرمربی بایرن مونیخ، در پایان بازی به شدت از داوری انتقاد کرد.

” عملکرد داور از عملکرد ما بدتر بود. می دانم که این فوتبال است و چنین اتفاقاتی رخ می دهد اما نه چنین اشتباهات جدی ای. ما به همه اتفاقاتی که ممکن بود در این دیدار رخ بدهد، فکر کردیم، به جز داوری. حیف شد زیرا می توانست بازی بی نقصی باشد.

من به بازیکنانم افتخار می کنم. آنها هر کاری می توانستند انجام دادند اما اما بازی به شکل دیگری پیش رفت. شاید داور در این سطح نبود. نباید در چنین سطحی، چنین اشتباهاتی رخ بدهد. امیدوارم داوران هرچه زودتر از تکنولوژی بهره بگیرند.”

در مقابل، زین الدین زیدان ترجیح داد روی درخشش کریس رونالدو تمرکز کند. ستاره پرتغالی با سه گلی که دیشب زد، تعداد گل هایش در لیگ قهرمانان اروپا را به 100 رساند.

” رونالدو نشان داد که در لحظات حساس، آماده کمک به تیم است. او سرنوشت ساز بود.

او همیشه زمانی که باید باشد، به موقع حضور دارد و ما برای او و  تیم خوشحالیم. همین طور برای هواداران که در برنابئو خیلی به ما کمک کردند. ما مقابل یکی از بهترین تیم ها بازی کردیم و توانستیم 6 گل بزنیم اما آنها فقط سه گل زدند. بنابراین شایسته صعود بودیم.”