لیگ قهرمانان اروپا

خشم شدید بازیکنان بایرن از داور دیدار مقابل رئال ؛ او از ما دزدی کرد

حواشی داوری دیدار رئال مادرید- بایرن باعث شد تا ستاره های بایرن در مصاحبه های بعد از بازی شان به شدت به ویکتور کاسای، داور بازی، حمله کنند.

در این دیدار که البته تصمیماتی هم علیه رئال در آن گرفته شد، داور روی صحنه دادن کارت زرد دوم به آرتورو ویدال اشتباه کرد؛ ضمن اینکه گل های دوم و سوم رئال هم در موقعیت های آفساید به ثمر رسید؛ موضوعی که باعث عصبانیت ستاره های بایرن شد.

آرتورو ویدال:” وقتی دو تیم بزرگ در چنین دیداری در چمپیونزلیگ مقابل هم قرار می گیرند، نباید چنین دزدی اتفاق بیفتد.ما می خواستیم صعود کنیم و خیلی عصبانی هستیم که در دیداری با این فشار، چنین اشتباهاتی رخ می دهد.”

تیاگو آلکانتارا:” مسئله استفاده از ویدئو مطرح نیست. باید از داوران باکیفیت استفاده کرد. داور اشتباهاتی داشت که در سطح چمپیونز لیگ نبود.”

آرین روبن:” همه جهان دیدند که دو تیم فوق العاده با بازیکنانی بزرگ مقابل هم به میدانر فتند. واقعا تماشای این بازی لذت بخش بود. اما نتیجه چنین دیداری با تصمیمات داوری رقم خورد. من دوست ندارم در مورد داوری صحبت کنم اما همیشه باید به خودتان نگاه کنید و به اشتباهاتی که داشتید و کارهایی که اشتباه انجام دادید. در این مورد، فقط یک اشتباه نبود، اشتباهات بیشتری بود؛ تصمیماتی که سرنوشت سازی را رقم زد.

این دیدار یک تبلیغ عالی برای فوتبال بود اما با سوت های یک نفر دیگر سرنوشتش رقم خورد. بله، داور نتیجه را از ما دزدید. شرم آور است زیرا شما شاهد یک بازی فوق العاده بودید.”

فرانک ریبری هم با انتشار عکسی زیر در اینستاگرامش، نوشت:” یک سال کار سخت، مرسی داور، براوو!”