پرسپولیس

حاشیه های جشن قهرمانی پرسپولیس؛ اشک های هانی و سرقت از کمال

جشن قهرمانی پرسپولیس اگرچه با نظم و ترتیب خاصی آغاز شد اما در ادامه حواشی عجیبی را به دنبال داشت.

هانی نوروزی را به زمین راه ندادند!

در حالی که از نوزاد قنداقی حسین ماهینی تا دختر کمال کامیابی نیا در مراسم اهدای جام قهرمانی حضور داشتند، خبری از هانی نوروزی در زمین نبود.

هانی نوروزی بعد از درگذشت ناگهانی پدر، بارها و بارها در بازی ها و تمرینات و برنامه های پرسپولیس حضور داشت و در کنار بازیکنان قرار میگرفت. این حضور بی وقفه وی تا جایی بود که انتقادات برخی را برانگیخته بود که اعتقاد داشتند این موضوع به روحیه او ضربه میزند و تمرکز ذهنی او را از زندگی عادی دور کرده و بازگشت او به زندگی روزمره را دچار مشکل میکند.

با تمام این اتقادات هانی نوروزی نقل محافل قرمز بود و بارها از اینکه جام قهرمانی را به دست خواهد گرفت صحبت شده بود ولی درست در روز موعود، او فراموش شد.

در زمان برگزاری جشن قهرمانی پرسپولیس در آزادی، زمانی که هانی و عمویش قصد داشتند وارد زمین شوند، با ممانعت نیروهای انتظامی مواجه شدند، در جریان این کشمکش هانی زمین خورد و رویای دو ساله بالا بردن جام قهرمانی از او دریغ شد.

سر پسر بیرانوند شکست

دروازه‌بان پرسپولیس بلافاصله بعد از جشن قهرمانی تیمش، راهی بیمارستان شد. او که پسرش را با خود به جشن برده بود و با بالا انداختن او، باعث نگرانی عادل فردوسی پور شده بود، درنهایت با شکستن سر پسرش در ازدحام جشن قرمزها، مجبور شد راهی بیمارستان شود.

سرقت مدال هافبک پرسپولیس

به گفته حاضران در ورزشگاه مدال قهرمانی کمال کامیابی نیا، هافبک دفاعی پرسپولیس، مورد سرقت قرار گرفته و او باید با دست خالی راهی خانه شود!