انگلیس

میدلزوبورو-آرسنال؛ خوشحالی ونگر، رضایت آگنیو

آرسنال شب گذشته موفق شد در خانه میدلزوبورو با نتیجه 2-1 به پیروزی برسد و امیدهایش برای کسب رتبه چهارم و رسیدن به لیگ قهرمانان را افزایش بدهد. در مقابل میدلزوبور با این شکست 24 امتیازی ماند و اکنون برای ماندن در لیگ برتر، کار بسیار دشواری دارد.

آرسن ونگر (سرمربی آرسنال):” فکر می کنم ما متمرکز و متعهد بودیم. می توانستید ببینید که ما با اعتماد به نفس کامل بازی نمی کردیم اما در مجموع، ما واقعا به دنبال پیروزی بودیم. در نیمه دوم ما توپ های آخر را از دست دادیم؛ در حالی که می توانستیم یک یا دو گل دیگر بزنیم. آنها روی ارسال ها و ضربات آزاد موقعیت ایجاد کردند.

استیو آگنیو (سرمربی میدلزوبورو):” بازیکنانم از نظر تلاش، تعهد و نگرش شان به بازی فوق العاده بودند. آنها با فشار زیادی کردند و من نمی تواستم چیز بیشتری از آنها بخواهم. واضح است که ما یک فرصت خوب را از دست دادیم. همه ما می دانیم که چه کار سختی داریم اما یک بازی کمتر انجام داده ایم و تفاضل گل مان نسبت به رقبا خیلی بهتر است.”

الکس اکسلید چمبرلین (هافبک آرسنال): “آنچه ما انجام دادیم، به اندازه کافی خوب نبود. ما باید مسئولیت این مسئله را برعهده بگیریم. باید روی کارهای پایه کار کنیم و باید مطمئن شویم که به اندازه کافی متعهد هستیم. بازی کردن برای آرسنال افتخار بزرگی است و شاید میزان تعهد ما کاهش پیدا کرده باشد.”