پرسپولیس

عصبانیت سیدجلال از هم تیمی ها؛ جشن پرسپولیس خراب می شود؟

شاید کسی فکر نمیکرد که آیتم شوخ و خودمانی برنامه نود با حضور بازیکنان جوان پرسپولیس، عکس العمل منفی سید جلال حسینی را به همراه داشته باشد. اما کاپیتان با تجربه تیم که البته به جدیت و عصبانیت های لحظه ای مشهور است این بار دقایقی بعد از پخش آیتم گفتگوی محمد حسین میثاقی با محسن مسلمان، حسین ماهینی، فرشاد احمدزاده، مهدی طارمی و کمال کامیابی نیا در نیمه شب دوشنبه، بر علیه آنها مصاحبه کرد و به شدت آنها را نواخت.

گویا سید جلال از ماجرای این آیتم در تمرین روز قبل باخبر بود و هم تیمی ها او را از شوخی ها و خاطراتی که درباره او گفته شده بود، با خبر کرده بودند. البته سید جلال در همان زمان هم میان شوخیو جدی تهدید کرده بود که اگر درباره من صحبت کرده باشید همان لحظه زنگ می‌زنم و علیه‌تان حرف می‌زنم. خودتان بگویید بخش‌های مربوط به من را حذف کنند.

پس از پخش آیتم که در آن بازیکنان با بزرگان تیم از جمله برانکو، خوردبین و سید جلال حسینی شوخی کردند، کاپیتان هم به تهدید خود عمل کرد و بلافاصله در مصاحبه ای گفت: “من واقعا برای برخی متاسفم. اگر کسی با خودش مشکل دارد مشکلش را حل کند. من هیچ کاری با حسین ماهینی ندارم. آن ها می خواهند مردم را بخندانند اما بحث خنداندن با این کارها فرق می کند. بازیکنان باید بدانند جایگاه شان کجاست. مردم به این چیزها نمی خندند. باید بازیکنان حد و حدودشان را بدانند.همه می دانند که طارمی و ماهینی نقش بازی می کنند. من متاسفم برای برخی که دست به این کارها می زنند.”

حالا باید دید در آستانه جشن قهرمانی پرسپولیس این موضوع ححاشیه تازه ای برای تیم خواهد ساخت یا بزرگترهای تیم میتوانند موضوع را جمع کنند.