لیگ قهرمانان اروپا ایتالیا

دیبالا: من را با مسی مقایسه نکنید/ یوونتوس به هیچ تیمی حسادت نمی کند

پائولو دیبالا، ستاره یوونتوس، در آستانه دیدار برگشت مقابل بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

این ستاره آرژانتینی که در دیدار رفت مقابل آبی و اناری ها فوق العاده کار کرد و دو گل از سه گل تیمش را به ثمر رساند، معتقد است هنوز برای تبدیل مسی راهی طولانی در پیش دارد.

“من عصبانی نیستم که من را با مسی مقایسه می کنند. اما مارادونا، تنها یک مسی وجود دارد. فکر می کنم فاصله زیادی بین من و او وجود دارد. من می خواهم با مسی به موفقیت های زیادی برسم. هر دو ما آرژانتینی هستیم و از بازی کردن در کنار هم لذت می بریم.

اکنون در بهترین زمان دوران حرفه ای ام هستم. واقعا در زمین احساس خوبی دارم. من در باشگاهی هستم که دلیلی برای حسادت به بارسا، رئال یا بایرن ندارد. هواداران، هم تیمی ها و باشگاه این احساس را به من می دهند که محبوب هستم. به همین دلیل مشکلی برای تمدید قرارداد با یووه نداشتم.

یووه در همه رقابت ها حضور دارد و بزرگترین باشگاه ایتالیاست. از زمانی که به اینجا آمدم، سعی کردند من را متوجه کنند که باید در همه رقابت ها به قهرمانی برسیم و باید مقابل هر حریفی پیروز شویم.”